Bursa Kebap Evi

bursa kebap evi

Bursa Kebap Evi; uzun yıllar süren ön hazırlık ve araştırmalar sonucu dünyaca meşhur Bursa Kebabı’nı en gerçek haliyle tüketicilere sunmak için modern ve yenilikçi bir yönetim anlayışı çerçevesinde 2003 yılında kuruldu.

Gerçek Bursa Kebabı’nı tüketicilerle buluşturma fikri başlangıçta ne kadar tutarlı bir yaklaşımsa, bu muhteşem lezzeti çağdaş ve insan odaklı stratejiler ile markalaştırmak da bir o kadar ilgi çekici idi.

Nitekim, girişimcilerden gelen yoğun talep üzerine efsane marka güven halkasını daha da büyütmeye karar vererek “garantili franchising” modeli ile yatırımcılara ulaştı. Dahası, 2010 yılındaki markanın yeniden yapılandırılması projesi ise beklenen yükselişin gerçekleşmesine ve markanın artık ulusal bir tabana oturmasına neden oldu. Nitekim BKE bir yılda, rekor sayılabilecek % 300’lük büyüme oranı ile bugün Türkiye’nin en gözde döner restoranı olmayı başardı. Artık hedef büyük; çünkü gerçek kalite, yatırımcı dostu anlayış ve bir marka ile çalışma rahatlığı ülkemizin her köşesinde olmalı.

2011 yazının son günlerinden biriydi. İstanbul-Esenyurt’ta hizmete açtığımız yeni üretim tesisimizde Anadolu’dan gelen bayilik taleplerini inceliyordum. Tam o sırada, telefonum çaldı. Karşıdaki ses, “Cem Bey, bir yılda % 300’lük büyüme ile Türkiye’nin en gözde döner markası oldunuz. Markanızı Anadolu’ya taşımayı düşünüyor musunuz?” diye sordu.

Hani, hayatta ektiğinizi biçtiğiniz ya da başka bir ifadeyle çok çalışmanın sonunda kalbi bir teşekkür vardır ya… Sanırım o an, benim için tüm yaşamım boyunca unutamayacağım böyle bir duygu yoğunluğunu ifade ediyordu. Tıpkı, binbir emekle sunduğumuz lezzetlerimize konuklarımızdan gelen yine kalbi teşekkürlerde olduğu gibi.

Şimdi bu satırlarda şöyleyiz, böyle iyiyiz gibi şeyler yazılır ya. Ben, hatta biz bugüne kadar hiç ama hiç böyle bir yaklaşımda olmadık. Daha iyi nasıl yaparız, sanırım bizim cümlemizin temel öznesi olsa gerek. O nedenle işimizin aynası web sitemizde alışılagelmişin aksine başka bir şeyler olsun istedim. Bu sitede yapacağınız yolculukta aslında net ve tek bir mesajımız olacak. Biz bu işe sevgi katıyoruz ve sevgi paylaştıkça çoğalan evrendeki en kutsal olgu.
Bayilik de böyle bir şey. İçinde paylaşım var, kollektif anlayış var, kader birliği var. İyi günde, zor günde daima ileriye yürümek var. Bugün markamız her geçen gün büyüyorsa bayimizin ne istediğini bilmemizin bunda büyük etkisi var. Bazen soruyorlar bana, ” Peki bir bayide siz ne ararsınız?” diye. Cevabı tebessümle veriyorum. Sadece iş sevgisi, işine sevgi katması. Bu ruhta olan herkese kapımız da, yüreğimiz de sonuna kadar açık olacak

Gerçek Bursa Kebabı’nı ve Bursa’nın muhteşem lezzetlerini yüksek standart işletme yönetimi ve modern bakış açısı ile geniş kitlelere ulaştırmak için kurulduk.

Başta ürün kalitemiz ve konseptimizle tüketicilerimizden aldığımız tam not sayesinde, ülkemizin her kentinde en az bir BKE restoranı ile bu kültür yemeğini herkese en doğru ve lezzetli biçimiyle sunmak için kurulduk.

 

Firma Bilgileri Detaylar
Kuruluş Yılı 2003
Çalışan Sayısı 250
Mağaza Sayısı 20
Franchise İsim Hakkı Bedeli 35.000,00 TL
Dekorasyon Maliyeti 200.000,00 TL
Yatırım Maliyeti 250.000,00 TL

Franchise Başvuru Formu

 [contact-form-7 id=”2013″ title=”Firma Franchise Başvuru Formu”]

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.