Bubble Wrap İstanbul Bayilik Bilgileri

Bubble Wrap İstanbul bir Türk markası. Yerli sermaye ile kurulan marka franchise sistemi ile büyümeye devam ediyor. İstanbul’da 2 şubeye ulaşan markanın ortalama yatırım bedeli 135 ile 150 bin lira arasında.

Bubble Wrap İstanbul normal waffle’dan değişik olarak sunuluyor. Herkesin dört mevsim severek tükettiği dondurmayı, waffle makinesinde pişirilen özel baloncuklu hamur içinde, farklı soslar, mevsim meyveleri, rengarenk şekerlemeler ve türlü yemişlerle birlikte servis eden Bubble Wrap İstanbul, 7’den 70’e herkese zengin lezzetler sunuyor.

Bubble Wrap İstanbul Franchise Adaylarında Aranan Özellikler

Kendi işinin sahibi olmanın beraberinde getirdiği sorumluluk bilincine sahip, bu konuda yüksek motivasyonu olan, vizyoner, gelişime açık, azimli, çalışkan, dinamik, bu iş için yeterli sermayesi bulunan, Bubble Wrap İstanbul franchising sistemini uzun soluklu sürdürebilecek kararlılıkta, kusursuz hizmet ve koşulsuz müşteri memnuniyeti ilkesini benimsemiş girişimciler tercih edilmektedir.

Franchise alan girişimcilere, Bubble Wrap İstanbul standartlarının oturtulmasına yardımcı olmak, mutfağın ve servis yapılan yerlerin düzenli şekilde çalışmasını sağlamak ve sistemin eksiksiz işlemesini temin etmek üzere gerekli konularda eğitim desteği verilmektedir.

Bubble Wrap İstanbul franchise alanlara, mimariden dekorasyona, mutfak ekipmanlarından tabelasına kadar tüm detaylarıyla anahtar teslim dükkan desteğinin yanı sıra Kurumsal Kimlik, Pazarlama, Tanıtım, Reklam ve Halka İlişkiler ile Sosyal Medya konularında destek hizmetleri sunmaktadır.

Bubble Wrap İstanbul Yatırım Şartları

Dükkan dekorasyonundan tabelasına kadar anahtar teslim iş fırsatı sunan Bubble Wrap İstanbul’un isim hakkı bedeli de dahil yatırım maliyeti 150 bin liradan başlamaktadır. Franchise sözleşme süresi 5 yıl olup, her ay net ciro üzerinden yüzde 6 oranında royalty ücreti alınmaktadır.

Uygun Yerler

Özellikle Alışveriş Merkezleri, Bubble Wrap İstanbul işletmeciliği için en uygun yerlerdir. Bunun yanı sıra yaya trafiğinin yoğun olduğu işlek caddelerde küçük metrekareli dükkanlar, Bubble Wrap İstanbul için yeterli olmaktadır.

Bubble Wrap İstanbul iletişim Bilgileri​

Bahariye Caddesi, Akyıldız apt, No 48 D 7
Kadıköy İstanbul
info@bubblewrapistanbul.com
Tel: 0216 3607109

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.