Boyner Mağazaları Bayilik - Giyim bayilikleri

Boyner Mağazaları Bayilik – Giyim bayilikleri

Boyner Mağazaları Bayilik

Botner Bayilik veren firmalar arasında dikkat çeken bir marka. Boyner bayilik modelleri ve bayilik şartları hakkında ki bilgileri yazının devamından okuyabilirsiniz. Boyner ülkemizde 40’ın üzerinde şehirde yer alıyor. Boyner 120 civarı olan mağazalarında 5000’e yakın personel çalıştırmaktadır. Sadece 1 yılda tüm mağazalarında 120 milyon müşteri ağırlayan Boyner genelde büyük konseptli mağazalar açıyor.

Boyner Bayilik konseptleri 5 tanedir. Bunlar;

Boyner Büyük Mağazacılık
Boyner Outlet
Boyner Sports
Boyner Evde
YKM
YKM Sport

Boyner bayilik vereceği girişimcilerden mağaza m2 ‘leri için aşağıdaki büyüklükte mağazalar istiyor. Boyner yatırım bedeli mağazaların büyüklüğüne göre değişiyor.

  • Boyner Mağazaları minimum 2.000 m2 olmalı.
  • Boyner Sports mağazaları minimum 800 m2 olmalı.
  • Boyner Outletler minimum 600 m2 olmalı.

Boyner Mağazaları 15 yıldır franchise sistemi ile ülke çapında bayilikler vererek faaliyetini Türkiye’nin pek çok ilinde bulunuyor. Şimdiye kadar Adapazarı, Afyon, Antalya, Aydın, Balıkesir, Batman, Bursa, Çanakkale, Denizli, Diyarbakır, Elazığ, Eskişehir, Hatay, Isparta, İzmir, Kahramanmaraş, Kars, Kırıkkale, Kütahya, Malatya, Mardin, Rize, Samsun, Şanlıurfa, Tekirdağ ve Van illerine başarılı işleyiş modelleri ile taşınan Boyner Mağazaları, gelişen ve büyüyen bayi ağı ile Boyner markasının Anadolu’da bilinirliğinin gün geçtikçe artırıyor.

2003 yılından bu yana Boyner Mağazaları bayilik kanalında hızla gelişerek bugün itibariyle Boyner Adapazarı Agora, Boyner Serdivan, , Boyner Alanya, Boyner Ayvalık, Boyner Edremit, Boyner İnegöl, Boyner Çanakkale 17 Burda, Boyner Denizli Forum, Boyner Diyarbakır, Boyner Diyarbakır Forum, Boyner Elazığ Park, Boyner Eskişehir, Boyner Antakya Palladium, Boyner Isparta Centrium, Boyner Balçova, Boyner Kahramanmaraş, Boyner Kars, Boyner Kırıkkale, Boyner Kütahya, Boyner Mardin, Boyner Rize, Boyner Samsun Piazza, Boyner Samsun Bulvar, Boyner Şanlıurfa Piazza, Boyner Şanlıurfa, Boyner Çorlu, Boyner Van, Fresh Company Söke, Fresh Company Denizli, Fresh Company Park Bornova, YKM Malatya Park, Boyner Sport Batman, Boyner Sports Rize ve Boyner Outlet Afyon ile bir çok farklı ilde hizmet vermektedir.

Boyner Mağazaları, konsept ve outlet mağazaların açılacağı yeni lokasyonlar için bayi adayına ait, cadde üzerinde veya alışveriş merkezlerinde bulunan ve aşağıdaki asgari alana sahip mağazalar aramaktadır.

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.