BOMA COFFEE

BOMA COFFEE

BOMA COFFEE Boma Platosu Yemen’ de kahve çekirdeğinin yetiştiği yerdir. Kahve Yemen’den gelir derler ve öyledir. Yemenden bir kervan gelir ve kahveden bir miktar götürür. İlk kahve ticareti böyle başlar ve bütün dünyaya Yemen’den yayılır. İlk başlarda imamlar ve sufiler tarafından özellikle içiliyor olması, cemaat aracılığı ile halka yayılmasını hızlandırdığı söylenir. Zamanla zenginlerin evlerinde yer almaya başlayan kahve, git gide evin bir kahve odasında ya da kahve köşesinde sunulmaya başlanır.

Kırk yıl hatrın ilk günüdür bugün. Size bir fincan kahve ikram edeyim. Türk işi seviyorsan, şöyle bol köpüklü. Sert ve uzun içicilere Americano, ama ben daha sertim diyenlere Espresso veriyoruz. Herkese göre bir kahvemiz var, Mocha gibi. Süt mü seversin, Cappucino ya da Lattemiz de var?

Bir yerlerden rüzgar esmeye başladı artık. Kısa zaman içerisinde Türkiye’ de çok iyi seviyeye geleceğimize ve markamızın üst basamaklarda yer alacağını değerlendiriyoruz. Ailemize katılımların artmasıyla geniş hizmet ağı ve daha çok fikirler sayesinde halkımızın yararı için doğru kararlar alacağımıza inanıyoruz.

BOMA COFFEE Bayilik: kahve satışı sektöründe faaliyet gösteren firma bayilik vererek ülke genelinde şubeleşmek istiyor.
Yetkili Firma : BOMA COFFEE
BOMA COFFEE Bayilik Hakkında
KAHVENİN YENİ RENGİ OLMAYI PLANLADIK VE YOLA ÇIKTIK. HADDİMİZİ BİLEREK İLERLEMEYİ DEĞERLENDİRİYORUZ.. KAHVE VE HIZLI YİYECEK SATIŞLARIMIZLA KENDİMİZE YER EDİNECEZ BU SEKTÖRDE. MARKAMIZA VE KONSEPTİMİZE SİZLERİ GÜVENMEYE DAVET EDİYORUZ..

Kırk yıl hatrın ilk günüdür bugün. Size bir fincan kahve ikram edeyim. Türk işi seviyorsan, şöyle bol köpüklü. Sert ve uzun içicilere Americano, ama ben daha sertim diyenlere Espresso veriyoruz. Herkese göre bir kahvemiz var.
Mocha gibi. Süt mü seversin, Cappucino ya da Lattemiz de var?

Sevdiğiniz içeceğinize eşlik edecek, günün her saatine uygun yiyeceklerimiz ile Boma deneyiminize lezzet katıyoruz. Tüm yiyecek ürünlerimiz en kaliteli malzemeler ile hazırlanır.
Tattığınız yiyeceklerin hepsi bu yüzden çok lezzetli.

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.