BOB’S KITCHEN

BOB’S KITCHEN , yeme-içme sektörünün 20 yıllık tecrübeli markası Happy Moon’s Grup’un fast food sektörüne armağan ettiği yeni markasıdır.

Doyuruculuk ve uygun fiyatların yanında başlangıçlardan, salatalara, burgerlerden ana yemeklere ve tatlılara kadar dünya mutfağından farklı farklı lezzetleri bir arada bulunduran menüsü ile Bob’s Kitchen fast food katında müşterilerinin aradığı tüm lezzetlere tek bir noktadan ulaşmasını sağlamaktadır.

Bob’s Kitchen, lezzet severleri dünya mutfağından seçenekler ile buluştururken food courtlarda alışıla gelmiş kağıt sunumların dışına çıkarak, porselen tabaklar ile gerçekleştirdiği servisi ile sunumda kaliteyi Food Court katlarına taşımıştır.

Bob’s Kitchen’ın ilk şubesi İstanbul Zorlu AVM’de, 2.şubesi İsfanbul Eğlence merkezinde, 3. şubesi Mall Of İstanbul’da hizmete geçmiştir. Pek yakında bir çok AVM’nin Food Court alanlarında yerini alarak büyümeyi hedeflemektedir. Hedeflenen büyümenin hem şirket şubeleri açarak hem de franchise vererek gerçekleştirilmesi planlanmaktadır.

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.