BNI için franchise fırsatları

BNI için franchise fırsatları

 

BNI için franchise fırsatları

Dünyanın en başarılı business networking organizasyonu BNI için franchise fırsatları!
BNI sizin için mükemmel Franchise fırsatı olabilir…

Business Network International – BNI kendi alanında dünyadaki en büyük ve en başarılı franchise modelidir ve doğru aday için benzersiz bir iş fırsatı sunar.
BNI, Givers Gain® – Kazandır Ki Kazan, ilkesi üzerine kuruludur. Ne ekersen, onu biçersin de diyebiliriz. Eğer ben sana yardım edersem, sen de bana ya da gruptaki başka birine yardım etmek istersin. Bunun yanı sıra misyonumuz, üyelerin kaliteli iş profesyonelleriyle uzun vadeli, anlamlı ilişkiler kurması amacıyla yapılandırılmış, pozitif ve profesyonel bir referans programı yoluyla işlerini geliştirmelerine ve artırmalarına yardımcı olmaktır.
BNI verimlilik ve sonuç odaklıdır! BNI Türkiye üyeleri 70 bin iş yönlendirmesinde bulunmuş ve 320 milyon TL’dan fazla iş hacmi elde etmiştir. İşletmelerin iş ilişkisi ağı kurmak ve ürün/hizmetlerini pazarlamak için etkili yollar aradığı zamanlarda BNI, üyelerinin aradığı işlerin/bağlantıların kendilerine yönlendirilmesine olanak sağlar.

Franchise Süreci ( BNI için franchise fırsatları )
BNI, 1985’te kurulmuş olup, 1996’da franchise vermeye başlamıştır. 21 Avrupa ülkesinde bulunan franchise’lardaki üyelikler her geçen yıl artmaktadır. 2015’de şu ana kadar Avrupa’daki üyelikler her çeyrekte %8’lık bir ortalama artış göstermektedir.
Bunun iki anlamı vardır; ilki BNI’ın franchise modeli olarak kanıtlanmış bir geçmiş performansı olduğu, ikincisi ise her türlü ekonomik ortamda büyüyebilen bir iş modeli olduğudur.BNI için franchise fırsatları!

Bizim Franchise Modelimiz Neden Farklı?
Franchise modelleri genelde ya düşük maliyetli/riski yüksek ya da yüksek maliyetli/riski düşük olur. Düşük maliyetli/riski yüksek franchise modellerinin sermaye yatırımı düşüktür ancak ürün kanıtlanmamıştır veya franchise yenidir. Yüksek maliyetli/riski düşük franchise modellerinde ise aksi vardır; sermaye yatırımları fazladır ancak ürün kanıtlanmıştır. İyi tanınan fast-food zincirlerinin çoğu bu kategoriye dahildir.
BNI, düşük maliyetli/düşük riskli bir öneri sunmaktadır. Diğer bir deyişle her ikisinin de en iyi yanını. Detaylı bilgi için bizimle iletişim kurunuz.

İdeal Adayımız
BNI, franchise’ları ile gurur duyar. Programımız, işimiz için yeni olanakların geliştirilmesi ve desteklenmesini amaçlar ve ekiplerimiz için mümkün olan en iyi, sürekli gelişimi sağlama konusunda kararlıyız. ( BNI için franchise fırsatları )
Franchise’larımız diğerlerine yardım ederek motive olur; pozitif ve enerjik bir ekip oluşturur ve buna liderlik ederler. BNI franchise’ını alanlar kendilerini geliştirmek için sürekli fırsatlar arayan, organize, hevesli, profesyonel ve yeni öğrenim deneyimlerine açık kişilerdir. Franchise’larımız her zaman profesyonel görünmeye özen gösterirler ve büyük kitlelere hitap etme konusunda kendilerine güvenirler.
Siz de bu açıklamaya uyduğunuzu düşünüyorsanız ve Givers Gain® felsefemizi anlamak istiyorsanız, daha fazla bilgi için bizimle iletişim kurun.
BNI franchise sahibi olarak başarılı olmanız için nelerin gerekli olduğunu biliyoruz ve süreç boyunca size destek sağlayacağız… Gerisi sizin elinizde…

75 üzerinde ülke, 8060 aktif grup ve 222 bin üyesiyle BNI, dünyanın en başarılı ve spekülasyondan uzak tek iş yönlendirme organizasyonudur.

BNI’da son bir senede 9 milyon adet iş yönlendirmesinde bulunulmuş, bu da üyelerine 14 milyar doları aşan bir iş hacmi yaratılmasını sağlamıştır.

BNI’ın uluslararası yapısı sayesinde Türkiye’deki BNI üyeleri, dünyadaki diğer BNI gruplarındaki profesyonellerin pazarlama alanındaki deneyimlerinden de faydalanabilmektedir.

BNI, iş sahiplerine ve nitelikli profesyonellere güçlü birbusiness network – iş ilişkisi ağı oluşturabilmelerine olanak sunan bir platformdur. Sistematik ve disiplinli yapısı sayesinde referans ile iş alma oranlarını kalıcı şekilde artırır ve sürekliliğini sağlar.

Düzenli haftalık toplantıları, Givers Gain felsefesini ve BNI sistematiğini takip eden BNI Üyeleri, iş dünyasında önemli ölçüde görünür olurlar. Bu sayede kendilerine güvenduyan farklı sektörlerden zengin bir iş çevresine sahip olurlar. Bu da gelirlerinin artmasını sağlar. Bu, BNI’ın 3G Prensibidir. Görünür ol, Güven yarat, Gelir elde et.

BNI’ın felsefesi çok önemli bir gerçek üzerine kuruludur:Givers Gain En temel anlamıyla ‘Kazandır ki kazan! Eğer sizin işinizin gelişimine yardımcı olursam, siz de bana ve gruptaki diğer arkadaşlarıma yardımcı olmayı istersiniz. Kısaca, “Ne ekersen onu biçersin” de diyebiliriz.

Misyonumuz, üyelerimizin nitelikli iş sahipleri ve profesyonellerle uzun vadeli, anlamlı ilişkiler kurmasını sağlamaktır. Yapılandırılmış, sistemli, pozitif ve profesyonel iş ilişkisi ağı oluşturarak, üyelerimizin referans ile iş yaratma olanaklarını artırmalarına yardımcı olmaktır.

Tüm dünyadaki 222.000 BNI üyesinin online olarak da takip edilmesini sağlayan BNI Connect, aynı zamanda 75 üzerinde ülkede faaliyet gösteren değişik lokasyonlardaki iş sahiplerini Türkiye’deki iş çevreleri ile biraraya getirmektedir. BNI Connect, BNI üyelerine özel bir platformdur.
BNI toplantısının merkezinde 60 Saniyelik Sunum bölümü vardır. Her üye, katılımcılara yaptığı işi, aradığı müşteri adaylarını, iletişim kurmak istediği iş sahiplerinin özelliklerini ve diğer üyelerin onlar için iş yaratmasına yardımcı olacak ipuçlarını anlatma fırsatı bulur.

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.