Black & White Accessories

16255b2f7b50c62b047079cfbca84c46Black & White Accessories  İstanbul – Beşiktaş Meydan da Flagship mağazası ile müşterileri ile buluştu. Açıldığı ilk günden bu yana yoğun ilgi ve müşterilerinin beğenisini toplayan mağazamız, uygun fiyatlarla kaliteyi birleştiren yeni ve özel bir konsepte sahiptir.

Markamız 14. ve 35. maddelerden patent almış ve ismini tescil ettirmiştir. Patent aldığımız bu maddeler Black & White Accessories’ın kendi adına üretim yapabilme, kendi adına toptancı olabilme ve yine kendi adına perakendecilik yapabilme şeklini düzenler ve koruma altına alır. Tüm bunların ışığında patentli ve tescilli bir markanın güvencesi ile kaliteli ürün satışı yapılabilir.

Mağaza konseptimiz birinci sınıf malzemelerden, özel tasarımcılarımız tarafından hazırlanmıştır.

Mağazacılık anlayışımız; bilinebilirlik noktasında yazılı ve görsel basında sık ve düzenli şekilde yer almak, bulunabilirlik noktasında da franchise modeli ile ilerlemektir.

Sadece kapalı alan mağazacılık anlayışına sahip olmayan markamız, ‘’ YAŞAYAN MARKA’’ olarak sektörde konumlanmaktadır. Yaşayan marka stratejimiz, sanal alemde yer almak, sosyal sorumluluk projelerinde bulunmak, sanata ve sanatçıya sponsorluk şeklinde destekte bulunmak, özel kampanyaları ile yazılı ve görsel basında yer almaktır.

 

2011 yılı Franchise Rehberinde tam sayfa ilanla Black & White Accessories markası sektörde ki diğer rakiplerinden farklılaşarak  ayrılmıştır. Aynı zamanda Bayim Olurmusun ? Gazatesinde ve Franchising Dünyası dergisinde de marka tanıtımlarını yapmış ve yapmaya devam etmektedir.

Siz de bu ayrıcalıklı sektörde yaşayan markamızla fark yaratma fırsatını kaçırmayın…

BLACK & WHITE ACCESSORIES
Takı’da Kadına dair ne varsa… Çünkü; biz insanı süslüyoruz.

Öncelikle firmamıza göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür ederiz. Firmamız 2010 yılında kurulmuş genç, yeni ve en hızlı gelişen Marka olarak yoluna devam etmektedir.

Franchising şartlarımıza ve detaylı bilgiye aşağıda ulaşabilirsiniz. Yeni bir iş fırsatı için geri dönüşlerinizi bekleriz.

Franchising ile Sunaduklarımız;

  • Standart ürün dizaynı ve ürün.
  • Standart Marka yerleşimi.
  • Satış stratejileri Eğitimi.

Franchising avantajlarımız; Tüm bunlarla birlikte Black & White Accessories anahtar teslim mağaza sunmaktadır. Mobilya dekorasyonu, tabela, ürün ve diğer tüm çalışmaları A’dan Z’ye kurarak tarafınıza teslim eder. Sözleşme ile sabitlenen bu modelimizde ödeme için karşılık görüşme sonrası tutarda değişiklik yapılabilir. İlk ödeme %70 peşin, geri kalanı ise mağaza teslimatı sonrası tahsil edilmektedir.

 

Franchise Borsası
Firma Bilgileri Detaylar
Kuruluş Yılı 2010
Çalışan Sayısı 20
Mağaza Sayısı 04
Franchise İsim Hakkı Bedeli 10.000,00 TL
Dekorasyon Maliyeti 25.000,00 TL
Yatırım Maliyeti 70.000,00 TL

Franchise Başvuru Formu

 [contact-form-7 id=”2013″ title=”Firma Franchise Başvuru Formu”]

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.