Bio Verim organik gübre bayilik veriyor

Bio Verim organik gübre bayilik veriyor

BioVerim Organik Gübre San. Tic. Ve Ltd. Şti., 2014 yılında yeni nesillerin daha sağlıklı üretilen gıdalar ile yetişmesini sağlamak ve insan sağlığını olumsuz etkileyen bitki besleme faktörlerinin iyileştirilerek daha sağlıklı ve güvenli beslenen bir toplumun oluşmasına katkıda bulunmak amacıyla kurulmuştur. BioVerim tarım arazilerimizin doğal dengesini tekrar kazanması için her türlü tarım kültürüne uygun ve mevcut sorunların çözümüne yönelik ürünler üretmeyi hedeflemektedir.

Misyonumuz :
Tarımsal arazilerimizin doğal dengesini ve verimini tekrar kazanması için her türlü tarım kültürüne uygun, mevcut sorunların çözümüne yönelik organik ürünler üreterek verim ve kalite artışına katkı sağlayarak sürdürülebilir tarım için üreticiye destek olmak. Bunu yaparken ekolojik sisteme de katkı sağlamaktır.

Vizyonumuz :
Sürdürülebilir tarım uygulamalarında Ar-Ge ye dayalı yenilikçi, verim ve kalite odaklı organik ürünlerimiz ile tarımsal alanlara katkı sağlamak. Ar-Ge çalışmalarımızın devamlılığı ile ürün çeşitliliğimizi arttırmak, Organik Üreticiler ile tüketicilerimizi buluşturarak sektörde sözü edilen lider firma haline gelmek.

Bizi Neden Tercih Etmelisiniz?
Ürünlerimizin stabilizasyon çalışmaları, gerekli araştırma ve analizleri akredite kuruluşlar tarafından tamamlanmış ve onaylanmıştır. Sürdürülebilir güvenli üretim ilkemiz doğrultusunda periyodik olarak analizlerimiz akredite kuruluşlar tarafından yapılmaktadır.

BioVerim Organik Gübreleri, T.C. Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı tarafından Organik Tarımın Esasları ve Uygulanmasına İlişkin Yönetmeliğe uygun olarak denetlenmektedir.

Ürünlerimiz, Türkiye ve Dünya çapında saygın olan organik denetim kuruluşu CERES tarafından denetlenmekte olup, firma ve ürünlerimiz EU,NOP, JAS bölgelerinde geçerli olan CERES Organik Sertifikalarına sahiptir. Ürünlerimiz Avrupa Standartlarında Sölomcan Organik Gübre tesislerinde üretilmektedir.

Bayi – Franchise Şube Sayısı:: 8
Franchising / Bayilik Destekleri :reklam,yer-secimi,bölge-koruması
Bayilik Şartları: Asgari 50 m2’lik teşhir alanı gerekmektedir.

Bayilik Maliyetleri ve İsim hakkı bedeli: İsim hakkı bedeli alınmamaktadır.

Franchise Bayi Yetkilisi İsim: Erbil Yıldırım

Telefon: +90 216 349 49 00

E-Posta: info@bioverim.com

Web Adresi: www.bioverim.com

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.