BİNŞAN ŞEKERLERİ 4

BİNŞAN ŞEKERLERİ

BİNŞAN ŞEKERLERİ

 

Firmamız 2008 yıllında Ankara da faaliyetlerine başlamış olup yıllar içerisinde göstermiş olduğu başarı ile sektörde hızla büyüyerek bugün şeker ve şekerleme ürünlerinde en üst sırada yerini almıştır.

Toptan ve perakende olarak satışa sunulan Lolipop Şeker, Elma Şeker, Pamuk Şeker, Osmanlı Macun Şekeri, Jöle Şeker ve Marshmallow ürün gamıyla hizmet vermektedir. 2011 yılından bu yana iç piyasanın yanı sıra ithalat ve ihracata da yönelerek dünyanın bir çok ülkesinde Binşan Şekerleri,  Bibi Candy ve Bibi Marshmallow markasıni tanıtmış Uluslararası birçok noktada hizmet vererek adını dünyanın dev markaları arasına sokmayı başarmıştır

Günümüzün eğlence ve yaşam alanı olarak adlandırdığı Alışveriş Merkezleri şimdi biz büyüklerin ve çocukların tüm günleri geçirdikleri alanlar haline döünüştü. Bu alanlarda satışa sunulan ürünler sağlık ve hijyen yönünden tüm aileleri ve çocukları güvenle davet etmekte. Çocukluğumuzun vaz-geçilmezi olan Pamuk Şeker, Macun Şeker Elma Şeker ve Lolipop şeker şimdi yenilenerek farklı bir konseptle Binşan Şekerleri ile hayatımıza tekrar girdi. Birçok Alışveriş merkezlerinde göreceğiniz Binşan Şekerleri yeni açılacak Alışveriş merkezlerinide listesine ekleyerek güvenle yoluna devam edecektir.

1. Siparişim sıcak hava koşullarından etkilenir mi?

Siparişinizde sıcak hava koşullarından etkilenecek ürünler varsa koli içinde ayrıca ısı yalıtım torbaları ve -30 derece buz aküleri ile birlikte gönderiyoruz.

2. Ürünlerin dayanma süresi nedir?

Çikolata, Lokum, Cezerye, Akide Şekeri Çeşitlerimiz : 1 yıl

3. Ürünleri saklama koşulları nelerdir?

Lokum, Cezerye, Akide Şekeri çeşitlerimizi serin ve kuru bir ortamda, Helva çeşitlerimizi ise buzdolabında muhafaza ediniz. Çikolata Muhafaza Şartları: Serin ve kuru yerde +18,  +22 derecede muhafaza ediniz Güneş ışığı ile doğrudan temasta bırakmayınız.

4. Sipariş verirken Üye kaydı  olmam gerekiyor mu?

Web sitemizde üye kaydı olmadan da siparişinizi verebilirsiniz. Üyelik zorunlu değildir.

5. Nasıl sipariş veririm?

Web sitemiz üzerinden ürünleri sepete ekleyip sitenin sol üstündeki sepet & ödeme butonuna tıklayıp 3 aşama sipariş verebilirsiniz. Web sitemizin en üstündeki veya sol taraftaki telefonları arayarak sipariş verebilirsiniz.

6. Ürünler taze mi?

Birçok ürünümüz günlük olup bazı ürünlerimiz gerekli olduğu için 2-3 günlük olabilir (Lokumların kıvamına gelebilmesi için 1-2 gün bekletilmesi gibi)

7. Ürünlerde katkı maddesi var mı?

Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığının iznine tabi katkı maddelerinden gerekli oldukça kullanmaktayız.

8. Ne zaman elime ulaşır?

Siparişiniz, saat 17.30’dan önce ödemenizin onaylanmasından sonra gün içerisinde kargoya teslim edilecektir. İllere göre 1 ila 3 gün arasında teslimat yapılmaktadır. İllere göre teslimat sürelerini Gönderim ve Teslimat Bölümünden kontrol edebilirsiniz.

9. Ödeme ve Kargo seçenekleri nelerdir?

BİNŞAN ŞEKERLERİ Siparişlerinizin ödemesini, Kredi Kartı, Havale/EFT  Ödeme yöntemi ile gerçekleştirebilirsiniz.

10. Kredi kartı ile ödemelerde kart bilgilerim güvence altında mı ?

Evet , kredi kartı kullanımlarınız SSL sertifikası ile güvence altına alınmıştır. Biz dahil hiç kimse kart bilgilerinize ulaşamaz. Çünkü ödeme aşamasında bankaya gönderilen bilgiler sisteme kayıt edilmemektedir. Sistemimiz %100 güvenli çalışmaktadır.

11. BİNŞAN ŞEKERLERİ Hediye gönderimi nasıl yapılıyor?

Fatura adresine kendi bilgilerinizi, Kargo adresine ise hediye göndermek istediğiniz kişinin bilgileriniz yazdığınız takdirde; fatura kesiliyor ve bizde kalıyor, hediyeniz ise irsaliye ile gönderilmektedir. Faturayı ayrıca adresinize karşı ödemeli gönderebiliriz.

12. Hediye paketi nasıl hazırlanıyor?

Büyük bir titizlikle ve kaliteden asla taviz vermeyecek şekilde paketlenmektedir. Ayrıca sipariş aşamalarında kargo seçeneği bölümünde  “siparişle ilgili bir notunuz varsa yazın”  kısmına hediye notunuz varsa yazabilirsiniz.

13. Zamanlı gönderim yapabilir misiniz?

Zamanlı gönderimlerde; göndermek istediğiniz tarihi kargo seçenekleri kısmında “siparişle ilgili bir notunuz varsa yazın” kısmına yazabilir veya müşteri hizmetlerimize bildirebilirsiniz.

 

14.BİNŞAN ŞEKERLERİ  Diyabetik tatlı çeşitleriniz var mı?

Henüz diyabetik ürün çeşitlerimiz bulunmamaktadır.

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.