Bilakis Makarna ve Salata Konsepti Bayilik Veriyor

Bilakis Makarna ve Salata Konsepti Bayilik Veriyor

Bilakis Makarna ve Salata Konsepti olarak avm’lerde yer alan bir fast food markası. Markanın 14 şubesi bulunuyor. Menüleri ağırlıklı olarak makarna, soslar ve salata çeşitlerinden oluşan Bilakis’i daha çok diyet tarzı yemek sevenler ve hafif yemek kültürüne aşina olanlar beğeniyor.

Bilakis Nisan 2002 tarihinde sadece makarna ve salata ürünlerini hızlı yemek servisi veren ilk nokta olarak Metrocity Alış Veriş Merkezi’nde açtı.Alış veriş merkezinde seçenekli makarna menüsü ve salata çeşitleri ile sadece bu iki ürün gamında çalışan ilk yer olma özelliğini taşıyor.Başlangıçta 6 çeşit makarna; 13 sos ve 8 salata çeşidi ile açılan Bilakis, bugün müşterilerimizin taleplerine göre sos seçeneklerini 20’ye, salatalarını 12’ye çıkarmış ve yenilerini ilave etmek içinde çalışmaya devam etmektedir.

Ürünlerini sizlere sağlıklı, temiz ve lezzetli sunmak için özenle çalışmaktadır.

Bilakis geçen 5 yıl içinde salata ve makarna yemeyi sevenler için; İstanbul’da 11, Bursa’da 2, Samsun’da 1 farklı noktada buluşmak için yeni şubelerini açmıştır.

Bilakis Günümüz hızlı yaşam temposuna ayak uydurup hızlı ama lezzetli servis anlayışını benimseyen, tat seçimini kişilerin kendi tercihi ile oluşturabilecekleri bir menü hazırlamıştır.

Yemek
BİLAKİS’te Makarna & Salata Yemek

6 Çeşit makarna içinden istediğiniz makarnayı, 18 çeşit içinden seçeceğiniz bir sos ile ortalama 4-5 dk. İçinde hazırlatabilirsiniz.Tercihleriniz doğrultusunda porsiyonlarımızı iki seçenekli ( Tam – Yarım) oluşturduk.

Salatanız içinde Büyük-Küçük alternatifini kullanarak bu iki üründe de kendinize en uygununu hazırlatabilirsiniz.Salatalarınızda sevmediğiniz ürünleri muadili bir başka ürünle değiştirmeniz mümkün.Damak zevkinize en uygun ürünlerle salatanızı kendinizde oluşturabilirsiniz.

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.