biev
BIEV

BIEV HOME DEKOR
Güntay Pazarlama Dış Ticaret Ltd. Şti. 1997 yılında ev ve dekorasyon ürünleri ithalatı yaparak toptan ve perakendecilik alanında faaliyet gösteren mağazalar zinciridir ve konusunda uzman birçok Avrupa ve dünya markalarının Türkiye distribütörlüğünü yapmaktadır.

Her geçen gün artan ürün gamı ve sürekli yenilenen koleksiyonlarıyla sektörün öncü firmalarından biri haline gelen Güntay Pazarlama, 2007 yılında geçmişinden almış olduğu güç ve deneyimle ev dekorasyonu, dekoratif mobilya, ev tekstil ve mutfak ürünleri konusunda uzman bir marka yaratarak Biev’in ilk mağazasını 2012 yılında açmıştır. Biev bugün itibariyle 12 konsept mağaza ve 500’ü aşkın toptan satış noktasında faaliyet göstermektedir. Biev’in faaliyet gösterdiği mağazaların 6’sı İstanbul’da olup, birer tanesi ise Ankara, Eskişehir, İzmir, İçel, Kocaeli ve Konya’da bulunmaktadır.

‘Düşlediğiniz gibi Biev’ sloganıyla yola çıkan Biev; ev dekorasyonundan dekoratif mobilyalara, ev tekstilinden günlük mutfak ve yemek takımlarına kadar yaşam alanınızda ihtiyacınız olan ürün yelpazesini sizlerle buluşturuyor.

Ev ve dekorasyon ürünleri ithalatı yaparak toptan ve perakendecilik alanında faaliyet gösteren mağazalar zinciridir ve konusunda uzman birçok Avrupa ve dünya markasının Türkiye distribütörlüğünü yapmaktadır. Her geçen gün artan ürün gamı ve sürekli yenilenen koleksiyonlarıyla sektörün öncü firmalarından biri haline gelen Bernardo Pazarlama Dış Tic. Ltd. Şti. 2007 yılında geçmişinden almış olduğu güç ve deneyimle ev dekorasyonu, dekoratif mobilya, ev tekstil ve mutfak ürünleri konusunda uzman bir marka yaratarak Biev’in ilk mağazasını 2012 yılında açmıştır. Biev bugün itibariyle 20 konsept mağaza ve 500’ü aşkın toptan satış noktasında faaliyet göstermektedir. ‘Düşlediğiniz gibi Biev’ sloganıyla yola çıkan Biev; ev dekorasyonundan dekoratif mobilyalara, ev tekstilinden günlük mutfak ve yemek takımlarına kadar yaşam alanınızda ihtiyacınız olan ürün yelpazesini sizlerle buluşturuyor.

EV TEKSTİLİ BAYİLİK,EV DEKORASYONU BAYİLİK.MADAME COCO BAYİLİK

FRANCHİSE VEREN BFİRMALAR,BAYİLİK VEREN FİRMALAR,EN KARLI YATIRIM ARAÇLARI,2018 SANAL FRANCHISE FUARI.

Yoğun ve stresli bir hayatımız var. Bu hayatı dışarıda bırakıp evimize geldiğimizde ise her şey pozitif olsun isteriz. İşte tam da bu noktada bir Uzakdoğu öğretisi olan Feng Shui’den yararlanmak hepimize iyi gelebilir.

Franchise Başvuru Formu
[contact-form-7 id=”2013″ title=”Firma Franchise Başvuru Formu”]

CEVAP VER

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.