Beyoğlu Kahvecisi Bayilik Veriyor

Beyoğlu Kahvecisi Bayilik Bilgileri

Beyoğlu Kahvecisi 2018 yılında hizmete girmiş kahve sektöründe bayilik veren firmalardan birisi. Antalya Muratpaşa’da açılan Beyoğlu Kahvecisi kahvenin yanı sıra zengin bir menüyede sahip. Beyoğlu Kahvecisi menüsünde atıştırmalıklar, sıcak içecekler, dünya kahveleri, bitki çayları, filtre kahveleri, özel kahveler, tatlılar, çikolatalar ve soft içecekler gibi bir çok farklı lezzeti barındırıyor.

Türkiye geneli bayilik verecek olan firma en az 100 m2 civarında olan ve işlek caddelerde yer alan dükkanlarda kuruluyor. Toplam yatırım sermayesi kahve dükkanının kurulacağı yere göre 350.000 TL ile 450.000 TL arasında değişiyor. İsim hakkı bedeli olarak 10.000 dolar isteyen firma girişimciye dükkanı anahtar teslim olarak veriyor.

Personel eğitimi ve ürün temini ise Beyoğlu Kahvecisi tarafından karşılanıyor. Ortalama kar marjı ise yüzde 60 olan kahve dükkanının yatırımı 1,5 – 2 yılda geri kazanılabiliyor. Beyoğlu Kahvecisi’nin franchise verme ve süreci yönetme işlemleri Franchise Borsası tarafından yapılıyor.

Beyoğlu Kahvecisi Franchise İletişim Bilgileri
Murat Koraltay Acer
Tel: +90 553 333 33 83

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.