Beylerbeyi Profiterol Bayilik Veriyor

Beylerbeyi Profiterol 2019 yılında yeni bayilikler vermeyi hedefliyor. Firmanın 25 bayisi ve kendisine ait 8 işletmesi bulunuyor. Girişimcilere pazarlama, proje ve personel eğitimi veren Beylerbeyi Profiterol 150-200 bin dolar civarında bir sermaye ile açılabiliyor.

Neden Beylerbeyi Profiterol?

Beylerbeyi Profiterol, işletme yönetimi için temel oluşturan izleme, kontrol ve raporlama teknolojisini en uygun maliyet ile sunarak işletmecilerinin sürdürülebilir kazanç elde etmesine olanak sağlar.

Açılış öncesi, açılış süreci ve açılış sonrası verilen profesyonel destek ile her zaman Beylerbeyi Profiterol’ün gücünü yanınızda hissedersiniz.

Konsept bütünlüğünden personel eğitimine, teknolojiden ürün kalite standartlarına kadar bir kurum altında olmanın tüm avantajlarından yararlanırsınız.

İlkeli, hedefleri olan ve sahip olduğu marka değeri sayesinde Beylerbeyi Profiterol, karlı bir yatırımın altın anahtarı olarak size sunulur.

Teknoloji

Fire ve stok takibi, PL ve sektöre özel birçok modül ile yönetilmektedir.

İstenen periyotta kâr takibi yapılmaktadır.

Gelir ve giderin olması gereken standart oranları bütçelendiği için işletmenin performansı ölçülebilmektedir.

Bu sayede işletmede oluşabilecek herhangi bir verimsizlik, ek maliyet ya da kayıp, erken teşhis edilip çözülebilmektedir.

Destek

Doğru lokasyon seçimi, yatırım geri dönüş süresinin en kısa dilimde gerçekleşmesini sağlar.

İşletme optimum operasyonel standartlara göre projelendirilir, anahtar teslimi olarak kullanıma hazırlanır. Personel temininde destek olunur ve personel eğitimleri verilir.

Tüm yiyecek içecek ürünleri tek elden temin edilir, lojistik ve satınalma avantajı sunulur.

İşletme süreci boyunca, karşılaşılabilecek tüm sorunlar için destek sağlanır.

Eğitim

İnsana hizmet eden ve insanla hizmet eden yiyecek içecek sektöründe personel eğitimi en önemli konuların başında gelmektedir. Başarılı bir işletme mutlu müşterilerle, mutlu müşteriler de eğitimli çalışanlarla mümkündür…

Beylerbeyi Profiterol’de yeni başlayan çalışanlar için zorunlu yasal eğitimlerin yanında oryantasyon ve işbaşı eğitimleri sağlanır.

Sonrasında eğitim ihtiyaçları tespit edilerek gerekli eğitimler verilir. Ayrıca performans değerlendirme ile belirlenen personele bir üst pozisyona geçmesi üzerine kariyer eğitimleri sağlanır.

İşletmeci adayları, yöneticileri ve çalışanlarına da açılış öncesi tüm bu eğitimler ve ilerleyen süreçte de tekrar eğitimleri verilir.

Firmanın başvuruları kendi sitesi üzerinden yapılıyor.

Beylerbeyi Profiterol Bayilik iletişim Bilgileri

MERKEZ ŞUBE
Abdullahağa Cd. Beyler Apt.
No: 4/B ÜSKÜDAR, İSTANBUL

GENEL MÜDÜRLÜK
Aytop Gıda Toptancılar Sitesi
Battalgazi Mh. Şark Cd. No:1 J-1 Blok
SULTANBEYLİ, İSTANBUL 0 (216) 592 46 57
info@beylerbeyiprofiterol.com

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.