BEX Coffee & Chocolate Bayilik Vermeye Başlayacak

BEX Coffee & Chocolate

Yeni nesilin enerjisinden ve lezzet anlayışından ilham alan BEX Coffee & Chocolate hayatta yenilikler denemenin, kendine özgü olmanın ve daha iyiye ulaşmanın heyecanıyla kuruldu.

Yeni nesil kahve anlayışına farklı bir bakış açısı kazandıran BEX Coffee & Chocolate gerçek kahve tutkusunu çikolatanın mutluluk veren tadıyla harmanlıyor.

Dünyanın farklı bölgelerinde yetişen seçkin kahve çekirdeklerini, en ileri tekniklerle kavurarak enfes kahve deneyimine dönüştüren marka, çok özel ve iddialı tatlarıyla kalpleri fethetmeye hazırlanıyor. Self servis hizmet sistemi, özgün mekan tasarımı ve ambiyansıyla da sıcacık ve keyifli bir dünya sunuyor.

Maharetle hazırlanan sıcak – soğuk içecekler, ev yapımı baton kekler, kukiler, kruvasanlar, artizan çikolatalar ve daha fazlasına menüsünde yer veren marka, hayatın doğal akışında kendine küçük ve keyifli bir mola vermek isteyen herkes için, yeni nesil bir hizmet deneyimi sunuyor.

Türkiye’nin en büyük yerli kahve zinciri markası Bayramefendi Osmanlı Kahvecisi, Akdeniz Bölgesi’nin en beğenilen pastane markası Salman ve pizza severlerin yeni gözdesi Vili Pizza markalarını bünyesinde barındıran Göksu Global A.Ş. girişimi olan BEX Coffee & Chocolate nitelikli kahve anlayışında dönüşüm yaratmayı hedefliyor.

Göksu Global A.Ş.’nin üretim, planlama, danışmanlık, tedarik, yönetim ve pazarlama süreçlerinde edindiği bilgi birikimi ve prensiplerini nitelikli kahveyle buluşturduğu BEX Coffee & Chocolate, yeni nesil kahve kavramını uygun yatırım maliyetleriyle birlikte franchise sistemiyle ülkemizde ve dünya çapında büyütmeyi planlıyor.

Franchise Şart çok yakında

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.