Beta Ayakkabı Bayilik

Beta Ayakkabı Bayilik

Beta Ayakkabı Bayilik Veriyor

Beta Ayakkabı geniş ürün ağına sahip ayakkabı mağazaları zinciridir. 51 mağazası ile ağırlıklı olarak Avm’lerde bayilik veren marka kadın ve erkek ayakkabıları ağırlıklı konseptinde ayrıca aksesuarlarda satmaktadır. 30 yıllık perakende tecrübesi bulunan markanın bayilik yatırım tutarı ayakkabı dükkanının açılacağı yerin metrekaresine göre değişmektedir.

Beta, 70’li yıllarda Espadrille üretimi yapan Ercan İkiışık ve Taner İkiışık tarafından 1980 yılında kurulmuştur. 1985 yılında, Nişantaşı’nda ilk mağazasını açarak perakendeye adım atmıştır. 1986 yılında ilk ihracatını Amerika Birleşik Devletleri’ne yapan Beta bugün, %85’i Avrupa Birliği ülkelerine ihraç edilmek üzere yılda 150.000 çift ayakkabı üretmektedir.

Tasarımlarında renkli ve farklı bir çizgi yakalayan Beta’nın bugün, Türkiye’de toplam 51 mağazası bulunmaktadır.

Türkiye’nin önde gelen doğal deri ayakkabı markalarından olan Beta, dünyada ayakkabı üretiminde yaşanan tüm gelişmeleri çok yakından takip etmekte ve uygulamaktadır. Yenilikçi ve gelişimci özelliğini koruyan Beta, Türkiye’de tüm ayakkabı üretim tekniklerinin bir arada kullanıldığı tek ayakkabı fabrikasına sahiptir.

Ayakkabı üretiminde sağlığa uygun malzeme kullanılmasının ön planda tutulduğu Beta’da ürünler %100 doğal deriden üretilir. Ayakkabı tasarımları üzerinde büyük emekler sarf edilmekte, tasarlanan ayakkabıların şıklığının yanında rahat olmasına da büyük özen gösterilmektedir.

Hedefimiz, günümüze kadar yüksek kalitesi, rahatlığı ve şıklığı ile elde etmiş olduğumuz güçlü imajımızı koruyarak, Türkiye ayakkabı sektöründe, modanın ve şıklığın temsilcisi olmaya devam etmektir.

Beta’nın diğer marka ve şirketlere göre avantajları:
– Firma Geniş ürün yelpazesine sahiptir.
– Firma Üretiminin % 85’inin İhracat ürünüdür.
– Marka Güçlü sermaye ve teknik altyapıya sahiptir.
– Beta Ayakkabı 30 yıllık ayakkabı perakendeciliği tecrübesine sahiptir.
-Ürünlerin gerçek zamanlı stok ve fiyat bilgilerine anında ulaşabilmeyi sağlayan altyapı,
-Personelin satış, pazarlama ve tüketici ilişkilerinde doğru iletişim kurabilme konularında eğitimli olması…

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.