Bershka Mağazaları Bayilik

Bershka Mağazaları Bayilik Bilgileri

Bershka İspanya’da merkezi bulunan ve Inditex grubunda ait hazır giyim ve aksesuar markasıdır. Gençlere hitap eden marka 100’ün üzerinde mağazaya sahiptir. Bershka Türkiye’de bayilik vermiyor yalnız yurt dışında Bershka mağazası açmak 100.000 Euro ile 300.000 Euro arasında değişiyor.

Bershka’nın modası, müzik, sosyal ağ ve öncü teknolojilerle ilgilenen yeni nesil maceraperestlerin zevklerini karşılamak için benzersiz bir şekilde tasarlanmıştır.

Bershka, 1998’de Inditex tarafından, kentsel ve bağlantılı genç insanlara en yeni trendleri sunan, çığır açan bir perakende moda konsepti olarak kuruldu. Marka, Bershka, BSK ve Man olmak üzere üç ana hattan oluşuyor, akşam giyim, gündelik, temel, spor, kot pantolon, aksesuar ve ayakkabılardan en yeni sokak trendlerine ve tasarımlarına kadar geniş bir yelpazede mevcut stiller sunuyor.

Dünya çapında Bershka mağazaları, avangard stillerini, yeni yüzyılın gençlik estetiğinde müşterilerinin içine çekme felsefesine uygun şekilde sergilemektedir. 2016 yılında lanse edilen ‘Sahne’ konsepti, müzik, ekran, projeksiyon, modern grafikler, canlı renkler, çağdaş mobilyalar, son teknoloji aydınlatma ve Bershka’da alışveriş yapmak için daha fazla birleştirme ile etkileyici bir deneyim sunuyor.

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.