BEE LOQMA Baldan Tatlı Bayilik Veriyor

BEE LOQMA Bayilik Bilgileri

Yeni Nesil Lokma dükkânı açmak isteyen girişimcilere cesaret vermek için çok özel bir bayilik kampanyası hazırladık. Bu kampanya kapsamında yeni bayilerimizin iş yerlerini anahtar teslim hazırlayıp, hiçbir zahmete girmeden iş yeri sahibi olmalarını sağlıyoruz. Ayrıca Bayilik Bedeli Ve Royalty Fee (Ciro Payı) almıyoruz ( sınırlı sayıda bayilik için geçerlidir)

BAYİLİK BEDELİ YOK – ROYALTY (CİRO PAYI ) YOK

Yeni Nesil Lokma çeşitlerinin modern çizgilerde sunulduğu işletmeler kuruyoruz. Kaliteli çay ve kahve çeşitlerinin sunumu ile insanların daha çok vakit geçirmek istediği mekânlar hazırlıyoruz. Lokasyon seçiminden verimli operasyon yönetimine kadar tüm konularda destek verip yatırımcılar için çok cazip fırsatlar sunuyoruz.

Bu kampanya süresince yeni bayilerimizden Franchise giriş bedeli almıyoruz. Her şeyi bir pakette topladığımız anahtar teslim çözüm sunuyoruz.

Anahtar Teslim çözümlerimizde mağazanın dekorasyonundan ekipmanlara, tezgahlardan iş başı eğitime kadar her şey dahildir.

Yeni açılacak olan mağazaları 50 m2 olarak planladık. Bu ölçüye göre toplam yatırım maliyeti 75.000 TL + KDV’dir. Daha büyük mağazalarda dekorasyon ve masa sandalye sayılarına göre yatırım maliyeti belli oranlarda artacaktır.

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.