Bebek Waffle Franchise Bilgileri

Bebek Waffle Bayilik Veriyor

Bebek Waffle İstanbul’daki en popüler Waffle dükkanlarından birisi. Çok renkli ve eşsiz menüleri ile dikkat çeken Bebek Waffle 4 şubesi ile bayilik vermeye devam ediyor.

Bebek Waffle uzun yıllardır edindiği deneyimlerini waffle dükkanı açmak isteyen girişimciler ile paylaşıyor. Düşük yatırım maliyeti ve yüksek karlılık oranlarıyla waffle sektöründe iş kurmayı isteyen girişimciler Bebek Waffle’i tercih edebilirler.

Bebek Waffle ortalama yatırım miktarı işi yapacağınız alana göre değişiyor. Franchise bedeli olarak 50 bin lira isteyen firma dükkan olarak ise 20 ile 80 m2 arasında yerlere kurulabiliyor. Kiosk modelide olan Bebek Waffle yaya trafiği olan yerlerde,avm’lerde ve işlek alanlarda kuruluyor.

Waffle sektöründe ortalama bir waffle dükkanı işletmenin konumuna göre 50 ile 150 bin lira arasında kazanabiliyor. Maliyetlerden ise bu miktarın yarısına yakını girişimcinin cebine kalıyor.

Bebek Waffle girişimcilere ayrıca personel eğitimi, pazarlama eğitimi ve proje eğitimi veriyor. Bebek Waffle Franchising Bilgi Hattı için bu numarayı arayabilirsiniz. 0 850 241 01 09

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.