Bebek Giyim Mağazası Nasıl Açılır

Bebek Giyim Mağazası Nasıl Açılır

Bebek Giyim Mağazası Açmak

Bebek giyim mağazası açmak istiyorum ve bebek kıyafetleri satmak istiyorum diyorsanız size vereceğimiz önerileri dikkate alın.

Hayallerinizde bir bebek giyim mağazası açmak varsa ve bunu gerçekleştirmek konusunda ciddi biriyseniz bu yazıyı okumaya devam edin. Neyse ki, insanlar bebek sahibi olmaya devam ettikleri sürece, bebek kıyafetlerine ihtiyaç duyulacaktır. Türkiye’de yılda 1.300.000 bebek doğumu olmaktadır. Bu tarz bir işe başlamadan önce göz önünde bulundurulması gereken çok şey vardır ve zamanınızı ayırıp giderken her yönü ele almanız önemlidir. Motivasyon ve sıkı çalışma ile, ebeveynlerin alışverişten hoşlanacakları bir bebek giyim mağazası açabilirsiniz.

Bebek giyim mağazası açma işine bir iş planıyla başlayın.

Masrafları karşılamaya çalışmasanız bile, bir iş planı fikirlerinizi organize eder, belli bir pazarı hedeflemenize yardımcı olur ve başlangıç ​​maliyetlerinizi ve finansal tahminlerinizi tahmin etmenizi sağlar.

Yeni bebek giyim mağazanız için bir yer bulun. Yeni bir bina inşa etmediğiniz sürece, bir alışveriş merkezinde boş mağaza cephelerinden seçim yapmak zorunda kalacaksınız. Genç velilerin alışveriş alışkanlıklarına dikkat edin. Konumunuzu akıllıca seçin. Mağazanıza, bebek sahibi ebeveynlerin erişebileceği bir yere açmak daima mantıklıdır.

Bebek giyim mağazanızı başlatmak için finansmana ihtiyacınız varsa sermayeyi karşılamak için bir liste yapın. İş planınızı ve vergi kayıtları, mevcut borç ve varlıklarınız gibi mali belgelerinizi getirin. Bankacınız veya Kosgeb Danışmanınız projenizi finanse edip etmeyeceğinize karar verirken hepsini göz önüne alacaktır.

Bebek mağazanız için toptan dağıtıcılarla iletişime geçerek kıyafet alışverişinde bulunun. Şimdiye kadar, hangi tür giyim hatlarını taşımak istediğinizi biliyorsunuz, bu nedenle üreticileri arayıp temsilcileri ile toplantılar kurun. Genellikle, temsilciler size gelir, çünkü ürünleri taşırken komisyon alırlar.

Bebek giysilerinize uyacak şekilde mağazanızı boyayın ve tasarım yapın.

Bu tarz işlerde bayilik almak işi kendinizin kurmasından daha kolay olacaktır. Özellikle Franchise işlerinde marka sahipleri sizlerin işlerini kolaylaştıracaktır. Toptan ürün alımlarında sürekli trendleri takip etmek zorundasınız. Ama bayilik aldığınızda bu işleri sizin yerinize marka sahibi üstlenir ve trendlere göre ürünler satabilirsiniz.

Bebek giyim mağazası açmak için bize iletişim bölümünden ulaşabilir veya alttaki formu doldurabilirsiniz. Sizi en kısa sürede arayacağımıza emin olabilirsiniz.

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.