Bayramefendi Osmanlı Kahvecisi Güncel Bayilik Bilgileri

Bayramefendi Osmanlı Kahvecisi Bayilik Hakkında

Türkiye’nin “en büyük yerli kahve zinciri markası” olan Bayramefendi Osmanlı Kahvecisi; farklı konsepti, zengin ürün çeşitliliği ve özgün dekorasyonuyla 2011 yılından bu yana kahve sektörüne yön veren isimler arasında yer almaktadır.

Misafirlerine sıcak bir ortamda keyifli bir kahve deneyimi sunan marka, bugün ülkemizin 73 ilinde 182 şubesiyle aylık ortalama “3 milyon misafir”ağırlamaktadır. Bayramefendi Osmanlı Kahvecisi, 2017 ve 2018 yıllarında Uluslararası Tat ve Kalite Enstitüsü (ITQI) tarafından 5 farklı ürününe, toplamda 7 adet “Üstün Lezzet Ödülü” almıştır.

Yoğun Ar-Ge çalışmaları sonucunda Efe Kahvesi, Çikolaşk, Fincan Kek ve Baklavalı Milkshake gibi özgün lezzetleri menüsüne kazandıran marka; kahve, kahve ürünleri, salep, sıcak çikolata, çikolata çeşitleri, özel üretim çay, limonata, pasta çeşitleri, dondurma, waffle, sandviç, pizza, hamburger, salata, çorba ve makarna lezzetlerine menüsünde yer vermektedir.

Franchisee adayları için kazançlı ve prestijli bir işbirliği fırsatı sunan Bayramefendi Osmanlı Kahvecisi; hızlı yatırım geri dönüşü, eğitim, operasyon ve pazarlama desteğiyle de cazip bir yatırım alternatifi olarak öne çıkmaktadır.

Yakın dönemde Türkiye’nin her il ve ilçesinde şube açmayı hedefleyen marka, yurt dışında da yeni lokasyonlarda şubeleşme çalışmalarını sürdürmektedir.

Toplam Şube: 182

Hedef Bölgeler: Türkiye (İstanbul,Ankara,İzmir,Eskişehir,Gebze,Bursa,Bolu), UAE, Avrupa, İran
Ortalama Kar Marjı: %30 – %40
Ortalama Yatırım Bütçesi: 800.000 ₺ – 1.300.000 ₺

Bayramefendi Osmanlı Kahvecisi Franchising Koşulları

*Minimum 200 m2 büyüklükte, açık alana sahip mekan boyutu önerilmektedir (Uygun lokasyonlarda, farklı ölçüler ve konseptler de değerlendirilmektedir).

*Tadilat, konsept ve dekorasyon maliyeti, mekanın durumuna göre değişiklik göstermektedir. Ancak ortalama metrekare başına maliyet 3.000 TL + KDV’dir.

*Yeni açılacak franchise işletmeye, mekanın büyüklüğüne göre ortalama 75.000 TL + KDV değerinde “ilk gıda” ürünü gönderilmektedir.

*Yeni açılacak franchise işletmeye, mekanın büyüklüğüne göre ortalama 130.000 TL + KDV değerinde “makine grubu”, “sarf malzemesi”, “temizlik malzemesi” ve “otomasyon sistemi” vb. ürünler gönderilmektedir.

*Franchising bedeli 115.000 TL + KDV’dir.

*Tüm franchise işletmelerimize, açılış sırasında 7 gün boyunca eğitim desteği verilmektedir.

*Firmamızda, sadakat bedeli alınmamakla birlikte reklam ve lojistik hizmetleri bedeli aylık ciro üzerinden %3’tür.

Bayramefendi Osmanlı Kahvecisi Franchising Avantajları

Konsept ve Dekorasyon

Açılacak olan franchise işletmenin konsept tasarımı ve projelendirmesi, firmamızın anlaşmalı olduğu kuruluşlar tarafından yapılmaktadır. Yeni dekorlar ve konsept değişiklikleri de şirketimiz tarafından belirlenmektedir.

Ekipman

İşletmenin anahtar teslim şekilde hizmete hazır hale gelmesi için gerekli tüm endüstriyel ekipmanlar, firmamız tarafından temin edilmektedir.

Lojistik

Markamızın portföyünde yer alan ürünler, belirlenen periyotlarda tedarik edilerek kendi ulaşım ağımız aracılığıyla franchise işletmelerimize ulaştırılmaktadır.

Eğitim

Markamızın uzman eğitmen kadrosu tarafından, franchise işletmemizin bulunduğu şehirde, işletmenin yetkilileri ve çalışanlarına 1 haftalık Servis ve Sunum Eğitimi, Kasa ve İdari Eğitim verilmektedir.

Denetim

Tüm franchise işletmelerimizde, markamızın standardını sağlamak adına, gizli müşteri ve denetim ekibi ile belirli periyotlarda kontroller yapılmaktadır.

Reklam

Bayramefendi Osmanlı Kahvecisi; marka bilinirliği, imajı ve sürdürülebilirliği konularında, dijital ve geleneksel reklam mecralarında tanıtım çalışmaları gerçekleştirmektedir.

Adaylarda Aranan Nitelikler

*Girişimci bir kişiliğe ve başarılı bir iş geçmişine sahip,
*Finans yönetimi ve personel idaresi alanında tecrübeli,
*Kişisel, yönetimsel ve kurumsal anlamda ilerlemeyi hedefleyen,
*Koşulsuz müşteri memnuniyetini ve hizmet kalitesini ilke olarak benimsemiş, • Kendi işini yapıyor olma arzusuyla zamanını ve enerjisini işine harcayabilecek,
*İnsan ilişkileri konusunda yapıcı ve yüksek motivasyonlu franchisee adayları ile başarılı ve kazançlı bir iş birliği yapmanın önemine inanıyoruz.

Bayramefendi Osmanlı Kahvecisi Bayilik İletişim Bilgileri

Yetkili Adı Soyadı: Nazım Yüzbaş

E-Mail: franchise@osmanlikahvecisi.com

Telefon: +90 242 244 88 45

Adres: AOSB 3. Kısım Mah. 30. Cad. No: 6, Döşemealtı / Antalya

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.