BAYRAMEFENDİ OSMANLI KAHVECİSİ

 

Yönetim  Kurulu Başkanı Boğaçhan Göksu önderliğinde proje, AR-GE ve pazar araştırmalarına 2009 yılında başlayan Bayramefendi Osmanlı Kahvecisi ilk şubesini 2011 yılında Antalya’da açmış ve marka tescilini almıştır. Tüm ürünlerini kendi üreten firmamız franchising vermeye 2013 yılında başlamış ve 2015 yılı sonunda 100’ye yakın bayilik vermiştir.

Kahve kavurma, çekme, paketleme entegre tesisi, pasta, limonata, salep, çikolata, dondurma, donuk ürün imalatına sahip olan firmamız makine ve ekipmanları ile de çok fazla üretim kapasitesine sahiptir. Firmamız Güzeloba semtinde açmış olduğu, Türkiyenin ilk Kahve Akademisi ile de eğitime , araştırma ve geliştirmeye ne kadar önem verdiğini göstermiştir..Sosyal paylaşım projeleri kapsamında Akademimizi halka açarak kahve ve çikolata alanında eğitim vermeyi planlamaktayız.

İçeriği ve ismiyle patentleri alınmış EFE Kahvesi , Fincan Kek, Çikolaşk gibi kendine has doğal lezzetleri olan firmamız ürün araştırmalarına da son hızla devam etmektedir. Geleneksel Osmanlı Kahvesi, Klasik Türk Kahvesi ve kendine has diğer tüm doğal ürünlerini tüketicileri ile buluşturan firmamız kafe konsepti ile de oldukça beğeni kazanmıştır.

Üretim aşığı olan firmamız kafelerimizin dekor, mimari tasarım, inşaat, tadilat ve diğer tüm proje çalışmalarını yürütebilmek adına Atos Mob. Dek. Tic. Ltd. Şti.yi kurmuştur. Kurucularımızdan, Yönetim Kurulu Üyemiz Gökhan Akaydın’ın başında bulunduğu bu şirketimizde tüm franchiselarımıza uygulanan anahtar teslim proje operasyonunu yürütmektedir. İnce ince işlenmiş el emeği ve hala yaşayan bir tarih kokan her Bayramefendi Osmanlı Kahvecisi’nde kendinizi evinizde gibi hissettirebilmek için gece gündüz demeden tüm ekibimizle büyük bir özveri ile çalışmaktayız.

Bayramefendi Osmanlı Kahvecisi olarak vizyonumuz; Misafirlerimizin damak tadını ve kültürel değerlerini önemseyen, uluslararası ve ulusal sektörde kalitesi, özgüveni ile lider bir marka haline gelmektir.

Bayramefendi Osmanlı Kahvecisi olarak misyonumuz; Tarihsel ve Kültürel mirasımıza sahip çıkan ekibiyle, tüm ürünlerini yüksek hijyen standartları çerçevesinde oluşturmuş tesisinde üreterek, nezih mekanlarımızda kendimize has, emsalsiz ürünlerimizi dünyadaki kahve severlerin beğenisine sunmaktır.

Yaptığımız her şeyin çevreye bir etkisi olduğu bilincindeyiz. Bu nedenle biz de ürettiğimiz ürün, hizmet ve mekanlara; Misafirlerimiz ve iş ortaklarımızla birlikte doğayı mutlu etmeyi kendimize misyon ediniyoruz.

BAYRAMEFENDİ OSMANLI KAHVECİSİ Bayilik Hakkında: Yönetim Kurulu Başkanı Boğaçhan Göksu önderliğinde proje,ar-ge ve Pazar araştırmalarına 2009 yılında başlayan Bayramefendi Osmanlı Kahvecisi ilk şubesini 2011 yılında Antalyada açmış ve marka tescilini almıştır. Tüm ürünlerini kendi üreten firmamız franchising vermeye 2013 yılında başlamış ve 2014 yılı sonunda 50 ye yakın bayilik vermiştir.

Kahve kavurma,çekme,paketleme entegre tesisi,pasta, limonata, salep, çikolata, dondurma, donuk ürün imalatına sahip olan firmamız makine ve ekipmanları ile de çok fazla üretim kapasitesine sahiptir. Firmamız Güzeloba semtinde açmış olduğu, Türkiyenin ilk Kahve Akademisi ile de eğitime , araştırma ve geliştirmeye ne kadar önem verdiğini göstermiştir..Sosyal paylaşım projeleri kapsamında Akademimizi halka açarak kahve ve çikolata alanında eğitim vermeyi planlamaktayız.

İçeriği ve ismiyle patentleri alınmış EFE Kahvesi ,Fincan Kek,Çikolaşk gibi kendine has doğal lezzetleri olan firmamız ürün araştırmalarına da son hızla devam etmektedir.Geleneksel Osmanlı Kahvesi,klasik Türk Kahvesi ve kendine has diğer tüm doğal ürünlerini tüketicileri ile buluşturan firmamız kafe konsepti ile de oldukça beğeni kazanmıştır.

Üretim aşığı olan firmamız kafelerimizin dekor,mimari tasarım,inşaat,tadilat ve diğer tüm proje çalışmalarını yürütebilmek adına Atos Mob.Dek.Tic.Ltd.Şti.ni kurmuştur.Kurucularımızdan ,Yönetim Kurulu Üyemiz Gökhan Akaydın’ın başında bulunduğu bu şirketimizde tüm franchiselarımıza uygulanan anahtar teslim proje operasyonunu yürütmektedir. İnce ince işlenmiş el emeği ve hala yaşayan bir tarih kokan her Bayramefendi Osmanlı Kahvecisinde kendinizi evinizde gibi hissettirebilmek için gece gündüz demeden tüm ekibimizle büyük bir özveri ile çalışmaktayız.
Toplam Şube: 50
Hedef Bölgeler: TÜRKİYE VE ORTA DOGU VE AVRUPA
Ortalama Kar Marjı: %40
Ortalama Yatırım Maliyeti: 500.000
Bayilik Paketi İçeriği: ANAHTAR TESLİM

BAYRAMEFENDİ OSMANLI KAHVECİSİ Bayilik Şartları
• Finans yönetimi becerisi ve tecrübesine sahip olmak.
• Başarılı bir iş geçmişine sahip olmak.
• Bayramefendi Osmanlı Kahvecisi markasının gerektirdiği fiziki ve mali olanaklara sahip olmak.
• Girişimci bir kişiliğe ve başarıya odaklanabilmek için gerekli tutkuya sahip olmak.
• Kendi işini yapıyor olma arzusu ile zamanını ve enerjisini işine harcayabilecek durumda olmak.
• Personel yönetimi ve halkla ilişkiler alanında tecrübeli olmak.
• İnsan ilişkileri ve müşteri memnuniyeti konusunda yapıcı ve uzlaşıcı olmak.
• Kişisel, yönetimsel ve kurumsal anlamda profesyonel gelişime açık olmak.
• Önerilen mekân büyüklüğü açık alanı da olan en az 200 m2 dir.( Uygun lokasyonlarda farklı yerlerde ki m2 lerde değerlendirilmektedir )
• Tadilat, konsept ve dekorasyon maliyeti mekanın durumuna göre değişiklik göstermektedir. Ancak ortalama m2 başına maliyet 1750 TL + KDV dir.
• Yeni açılacak şubeye 57.000 TL+ KDV değerinde ilk gıda ürünü gönderilmektedir.
• Yeni açılacak şubeye 47.000 TL + KDV değerinde makine grubu, sarf malzeme, temizlik malzeme, otomasyon sistemi vb. ürünler gitmektedir.
• Franchising bedeli 30.000 USD + KDV dir.
• Royalty bedeli (reklam, tanıtım, broşür, personel eğitimi vb.) aylık ciro üzerinden %3 tür.
• Ödeme olarak ortaya cıkan maliyet analizin %60 -%70 lik kısmı peşin kalan kısmı için bayi acıldıktan sonra her ayın sonuna yansıtmak koşulu ile ( karsılıklı belirleyeceğimiz dönemler ve tutarlar dogrultusunda ) sıralı çek olarak temin edebilirz.
• Tüm bayilerimize açılış sırasında 7 gün boyunca eğitim desteği vermekteyiz. Eğitim uzmanlarımızın yol ve konaklama giderleri bu süre boyunca bayilerimiz tarafından karşılanmaktadır.

Paylaş
Franchise Borsası - Franchise Danışmanlığı Franchise veren firmaların tanıtımları, franchise alacak olan girişimcilere yardımcı veriler ve danışmanlık hizmetleri sağlıyoruz

CEVAP VER

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.