Bay Döner

İçindekiler

 Bay Döner Bayilik 

 2006 yılında kurulmuş olan şirketimiz  Türkiye’nin çeşitli bölgelerinde 86 restoranı ile hizmet vermektedir.Franchise Adaylarında Aranacak Temel Özellikler
İşletmeci adaylarında aradığımız temel özellikler , başarma hırsına ve tercihen geçmişinde başarılı iş tecrübelerine sahip olmak, asgari lise mezunu ve BayDöner  yatırımının gerektirdiği kişisel finansal olanaklara sahip olmak olarak sıralanabilir.

Franchise Verme Koşulları

BayDöner  genelde yapılmış olan kira sözleşmesi doğrultusunda 10 ila 20 yıl için lisans ( franchise ) vermektedir. Verilen lisans sayesinde kişi sahip olduğu restoranda ve BayDöner  markası altında ticari faaliyet göstermeye hak kazanmaktadır. Restoranın yer seçimi BayDöner tarafından yapılmaktadır. Þayet kişi kendine ait bir emlakta restoran sahibi olmak istiyor ise yerin uygunluğu BayDöner tarafından değerlendirilmektedir.Uygun olan emlak BayDöner tarafından kiralanır ve mimari projeleri BayDöner tarafından hazırlanır. Tüm inşaat , dekorasyon, tesisat ,ekipman ve mekanik işleri BayDöner standartlarına uygun olarak yetkili mimar ve mühendislerimiz nezaretinde gerçekleştirilir. Seçilen işletmeci adayı BayDöner tarafından verilen bir eğitim programına katılarak işletmeci olabilmeye hak kazanır. Restoran sahibi kendisi işletmeci olabildiği gibi bir başka kişi aracılığı ile de işletmeyi yürütebilir.
 
Firma Bilgileri Detaylar
Kuruluş Yılı 2006
Çalışan Sayısı 250
Mağaza Sayısı 86
Franchise İsim Hakkı Bedeli 50.000,00 USD
Dekorasyon Maliyeti 150.000,00 USD
Yatırım Maliyeti 250.000,00 USD

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.