BATİK KADIN GİYİM

BATİK KADIN GİYİM

Moda dünyasına getirdiği öncü yaklaşımlar, güncel tasarımlar, zengin koleksiyonlar, ürün çeşitliliği ve detaylardaki yaratıcılık… Moda sektörünün köklü ve dev ismi Batik, bugün 100’ü aşkın mağazası ve online satış sitesiyle “Batik Kadını”nın her an en yakınında…

80’li yılların başında Dünyanın pek çok tanınmış markasına üretim yapmaya başlayan Batik Örme, yüzde yüz Türk sermayesiyle ihracat dönemine başlamıştır. Türkiye’de ilk kez pamuklu triko ihracatı yaparak, Türk ürünlerinin dünyaya tanıtılmasına öncülük etmiştir. Alanında uzun yıllar ihracat lideri olmuştur.

İlk kez 1994 yılında Batik Örme adıyla 17 metrekarelik bir mağaza açarak, perakende sektörüne giriş yapmıştır. Dönemin moda trendlerini yakından takip ederek, stil sahibi müşterilerine ulaştırmayı hedefleyen Batik Örme, kısa sürede marka bilinirliğini arttırmaya başlamıştır. Zamanla genişleyen ürün çeşitliliği ile beraber marka kurumsal kimliğinde de değişikliğe giderek, 2005 yılında Batik adıyla yola devam etme kararı almıştır. Kaliteli ürün ve hizmet anlayışını ulaşılabilir fiyat politikasıyla birleştiren Batik, kısa sürede mağaza sayısını arttırarak Türkiye’nin önde gelen moda markaları arasına girmiştir.

2011 yılında Tiffany&Tomato markasını bünyesine katan Batik, iki markasıyla daha geniş kitlelere ulaşmayı hedeflemiştir. Günümüz modern perakende standartlarına ulaşabilmek için her iki markanın koleksiyon, kurumsal kimlik ve mağaza konseptlerinde yenilenme çalışmaları yürütülmüştür. Türk markalarını Dünya pazarında temsil etmeyi hedeflerinin arasına ekleyen Batik, yurtdışındaki atılımlarına başlamıştır. Azerbaycan ve Kıbrıs’taki mağazalarına ek olarak İran, Irak, Lübnan ve diğer Körfez ülkelerindeki yeni projeleriyle büyüme çalışmalarını sürdürmektedir.

Batik, bugün dünyanın en yeni moda trendlerini özgün tasarımlarıyla birleştirerek hazırladığı koleksiyonlarını, cesur, özgür ve stil sahibi kadınların beğenisine sunan çağdaş bir moda markası olarak yükselişini devam ettirmektedir.

Misyonumuz; Dünya modasını en özgün şekilde tasarımlarımıza yansıtarak, kaliteli ürün ve hizmet anlayışıyla moda sektöründe dünya liderleri arasında yer almak.

Vizyonumuz; Üretim tecrübemiz, gücümüz ve deneyimli ekibimiz, başarılı konseptimiz ile dünyanın en büyük markalarıyla yaptığımız iş ortaklıklarıyla başarımızı uluslararası platforma taşımak.

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.