BARGELLO PERFUME

BARGELLO PERFUME

 BARGELLO PERFUME 1950 yılında Ankara’da “Gonca Kolonyaları” olarak kurulan firmamız, koku üzerine uzmanlaşmış ekibimizle parfüm kullanan tüketicilerin  talepleri doğrultusunda, 2004 yılında Bargello markasını pazara sunduk.

Kolonyadan edindiğimiz mağazacılık deneyimiyle, tüketicinin ihtiyaçlarına tek bir noktadan cevap verme kabiliyetimizi konsept mağazacılık tecrübesine dönüştürdük. Kısa sürede parfüm severlerin güvenini kazanarak hızla büyüyen Bargello, bugün Türkiye’de 128, dünyada 160 mağazası ile yerli ve yabancı tüketicilerin tercih ettiği bir marka oldu.

Özellikle kozmetik sektörünün nabzını iyi tutan ve gelen taleplere anında cevap verme becerisine sahip CC , ikinci markası Raphella’yı 2008 yılında piyasa sundu. Bu markasıyla da önce sahada kendisine önemli bir pazar yaratacak önümüzdeki yıl içerisinde de hem Türkiye hem de uluslar arası pazarda farklı ürün grupları ile mağazalaşma sürecine girecek.

Her iki markasıyla da, parfüm , kolonya, mekan ve araç kokusu üreten firma Ankara’da başlayan iş hayatını, 2009 yılından itibaren Bursa’daki yüksek teknik donanımlarla 3.000m2’lik yeni fabrikasında sürdürüyor.

BARGELLO PERFUME

Vizyonumuz

Uzman, dinamik ve yenilikçi kadromuz ile 1950 yılından bu yana benimsediğimiz doğa ve insana saygı ilkeleri çerçevesinde ülkesine ve dünyaya değer katma vizyonuyla üretim yapmaktadır.

Kısa zaman içerişinde, kaliteden gelen başarılarımızla kozmetik sektörünün lideri olmak en büyük hedefimizdir. 2016 yılının başında kozmetik sektöründe de,  var olduğumuz topraklardan bir yenilikçi, lider, evrensel ilkelere bağlı global bir marka olmak için çalışıyoruz.

BARGELLO PERFUME

Misyonumuz

Sektördeki tüm gelişmelerin odağında olup, müşteri memnuniyetinden taviz vermeden, üretimden son tüketiciye kadar insan sağlığına ve doğaya zarar vermeyen üstün teknoloji ürünlerini, en uygun fiyatlarla müşterilerine sunmak ve kalitesi ile öncelikli tercih sebebi olmaktır.

 BARGELLO PERFUME

Hedefimiz

Franchise’larımız ve distribütörlerimiz ile var olduğumuz topraklarda ve dünyada, yenilikçi, lider ve ilkeli bir kurum olarak varlığımızı sürdürmektir.

 BARGELLO PERFUME

İnovasyon Politikamız

Bargello geleceğinin ve gelişiminin kaynağı olarak inovasyona da büyük önem veriyor. Tüketici ihtiyaçları ve taleplerinin değerlendirilmesi sonucunda geliştirilen inovatif ürünlerin yanında mevcut ürünlerininde zaman içerisinde  yenilenmesi noktasında Ar-Ge’miz önemli çalışmalar gerçekleştiriyor. Ayrıca, Bursa’daki merkezimizde yapılan Ar-Ge çalışmalarının yanı sıra Türkiye ve özellikle parfümün merkezi BARGELLO PERFUME’nın önde gelen kozmetik laboratuvarlarından da proje odaklı destekler alınmaktadır.

Ürünlerin yanı sıra teşhir konusunda da yaratıcı çalışmalar içerisinde bulunan Bargello, mağazacılık sektöründe uzun yıllar çalışmış deneyimli kadrosu ile tüketicilerin ürünlere daha kolay ulaşmaları ve daha rahat, konforlu alışveriş yapabilme ortamlarını da

Bilim ve doğanın kusursuz bileşimine inanarak tüketicilerimiz fark yaratacak ürünleri geliştirerek, kaliteli, güvenilir ve dünya standartlarına uygun üretim yapmayı kendimize felsefe edindik. Disiplinli, bilime saygılı, her seviyedeki eğitimi ön planda tutan, sürekli iyileştirmeye inanan bir kadro ile dünya pazarındaki rekabetin öngördüğü kalite ve standartlarımızla bir dünya markası olmak için üretim kalitemizi arttırmak için hem teknolojik hem de insan kaynağına yeni yatırımlar yapıyoruz.

Parfüm üreticisi firma olmamıza rağmen Kozmetik Gıda Güvenliği ilkelerinin yanında, Gıda Güvenliği üretim kriterlerine uygun teknolojik ve Ar-Ge yöntemleri de üretim alanlarımızda kullanılmaktadır. Ayrıca, ürünün müşteriye ulaşıncaya kadar ki tüm süreçlerinde insan sağlığı daima ön planda tutulmaktadır. Kaliteli ürün ve hizmet üretirken, topluma karşı taşıdığımız sosyal sorumluluk bilinci ile doğal çevre, hayvan hakları ve insan sağlığı da kalite felsefemizin daima önceliğidir. İnsan kalite güvence sistemimizin şüphesiz en önemli unsurudur. İş Sağlığı ve Güvenliği, risk analizleri ve riskleri azaltıcı önlemler alarak çalışanlarımıza da en uygun çalışma ortamı sağlıyoruz.

Bargello, dünyanın en önde gelen kozmetik ve parfüm üreticilerinin yer aldığı IFRA üyesidir. Avrupa ve dünyanın pek çok yerine önemli miktarlarda ihracat yaparak kendi mağazalarını açan Bargello kalitesini arttırmak ve dünya standartlarına uygun üretim yapmak amacıyla da dünyanın önde gelen sertifikaları GMP, İSO, TÜV, Helal belgelerine de sahiptir.

BARGELLO PERFUME

 

Franchise Başvuru Formu
[contact-form-7 id=”2013″ title=”Firma Franchise Başvuru Formu”]

 

 

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.