Bambi Ayakkabı Bayilik

Bambi Ayakkabı Bayilik

İçindekiler

 Bayilik Bilgileri

Bambi ayakkabı sektöründe 100’ün üzerinde mağazası bulunan markalardan birisi. Bambi bir çok avm’nin yanı sıra işlek caddelerde yer alıyor. Bambi ayakkabı bayan, erkek ayakkabı ve aksesuarlar üzerine satış yapan bir konseptten oluşuyor. Firmanın bambi store adında bir online satış mağazası var ve özellikle bayanların dikkatini çeken ürün tasarımlarına sahip. Sosyal medya ve Online satış üzerinde etkili olan firma hem mağaza bayiliği hem de corner bayilikler vermektedir.

Bambi hakkında ; Bambi 1961 yılında faaliyetlerine Beyoğlu’nda başladı. Bir mağaza ile perakende olarak ticaret hayatına adım atan firma, 1966’da seri üretime başladı. 1971 senesinde de yan kuruluş olan Arar firmasını bünyesine kattı.

Zaman içerisinde Bambi mağazalar zinciri ve bayilikler kuruldu, dolayısıyla perakende de satışlarda söz sahibi olundu. Bugün Bambi’nin Türkiye genelinde 113 satış noktası bulunmaktadır.

Bambi ailesi, kuruluşundan bugüne sizlerin ayakkabı ihtiyacını bir tutkuya dönüştürmeyi ilke edindi. Geniş tasarımcı kadrosuyla, hem klasik hemde çağdaş yorumlarıyla, günün modasına uygun olarak hazırladığı koleksiyonunun ve bunun yanısıra seçkin markalardan oluşan ithal ürünlerini, müşterilerinin beğenisine büyük bir tutku ile sundu ve sunmaya da devam ediyor.

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.