Baks Bakert

bakscafe

 

1981 yılında Karmez Gıda dondurulmuş döner üretmek amacıyla Almanya’da kuruldu. 1996 ‘da Türkiye pazarına girdi. İzmir Kemalpaşa’da  kurulu 10 bin metrekare kapalı alanında ekmek ve unlu mamüller üreten firma 2008 başında dev bir atılıma daha imza attı. Avrupa da yüzlerce yıllık bir kültür olan fırın atıştırmalıkları (Bakery & Snacks) tarzını Türkiye’ye getirerek BAKS Cafe konseptini yarattı.Avrupa’nın özel lezzetlerini Türk mutfağı ve damak tadıyla harmanlayarak hızlı tüketim formatında uygulayan BAKS Cafe; Çay,  Kahve çeşitleri, Kahvaltı tabakları, Soğuk – Sıcak sandviçler, Tostlar, geleneksel Türk Börekleri, Poğaçalar, Wraplar, Pizzalar, Salatalar, Donut, Berliner, Danish, Spandauer, Muffin, Browni, chesacake (Kasekuchen), Tiramisu ve Pasta çeşitleri ile geniş bir mönüye sahiptir.

2008 yılında başlayan BAKS Cafeİzmir’de 4, İstanbul’da 1; toplam 5 satış noktasına ulaşmıştır. Kaliteli, sağlıklı, lezzetli ürünleri, ekonomik fiyat politikası ve deneyimli kadrosu ile BAKS Cafe sektörde tercih nedeni olmaktadır. Malzeme temin sürecinden; tüketiciye kadar tüm üretim zincirinde kalite ve hijyeni esas alan BAKS Cafe, tedarikçi firmalarını düzenli olarak denetler, Ar-Ge birimince hazırlanan spektler dahilinde üretim yaptırır, personel ve ortam hijyenine büyük önem verir.

BAKS Cafe, yeni bir iş kurmak isteyen girişimcilere franchise sistemi ile sunulmaktadır. Karmez, BAKS Franchise modellerini anahtar teslim olarak kurmaktadır. BAKS konseptler minimum 50 m2′lik alanlar üzerine kurulur. 80-100 m2 dükkanlar için 250.000.-TL – 300.000.-TL yatırım maliyeti öngörülür. AVM’ler ve yaya trafiğinin yoğun olduğu lokasyonlar tercih edilir. Ciro hedefi lokasyona göre değişir. Bölge analizlerini, mimari tasarımını, eğitim danışmanlığı desteğini ve operasyonel denetimini BAKS standartlarını sağlayabilmek amacıyla sistem tarafından sunar.

 

Firma Bilgileri Detaylar
Kuruluş Yılı 1981
Çalışan Sayısı 55
Mağaza Sayısı 13
Franchise İsim Hakkı Bedeli 50.000,00 TL
Dekorasyon Maliyeti 150.000,00 TL
Yatırım Maliyeti 250.000,00 TL

Franchise Başvuru Formu

[contact-form-7 id=”2013″ title=”Firma Franchise Başvuru Formu”]

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.