Bakermill Burgershop Bayilik Veriyor

Bakermill Burgershop Bayilik Bilgileri

Bakermill Burgershop 5 bayisi bulunan ve burger sektöründe bayilik veren markalardan birisi. Markanın Ankara’da 5 bayisi var ayrıca kendisine ait bir imalat yeri bulunuyor. Bakermill Burgershop yatırım tutarı mekanın büyüklüğüne göre değişiyor. Ortalama yatırım tutarı ise 450 bin liradan 900 bin liraya kadar değişiyor.

Vizyon
Öncelikli olarak Türkiye, daha sonra da dünya pazarında grill ve pub konseptinde güvenilir, güleryüzlü, lezzetli ve tercih edilen bir marka olmaktır.

Misyon
Misafirlerimizi restoranlarımızda ağırlarken, onlara lezzetli yemekler sunmanın yanısıra huzur ve mutluluk duydukları bir ortam sağlamaktır. Misafirlerimizin deneyimledikleri süreçleri standardize ederek tüm şubelerde aynı memnuniyet düzeyine ulaşmaktır.

Markanın sloganı Şehrin en iyi hamburgeri olarak belirtiliyor. Bakermill Burgershop menüsünde özel burgerler, atıştımalıklar, sandviçler, salatalar ve içecek grupları bulunuyor. Bakermill girişimcilere pazarlama, personel ve eğitim destekleri sunuyor. Firmanın bayiliğini almak için mail adresinden irtibat kurabiliriniz. info@bakermill.com.tr

Firma ayrıca girişimcilere Ekspres modelleriyle profesyonel danışmanlık, anahtar teslim konsept, tek merkezden tedarik, eğitim, reklam, pazarlama ve bilişim desteğiyle yüksek bir kazanç imkanı sunuyor.

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.