Ayten Usta Gurme 2

Ayten Usta Gurme

Ayten Usta Gurme

9LrPqXrA_400x400

İçindekiler

BAŞARI HİKAYEMİZ

Biz bir aile işletmesi olarak 2006 yılında, Bursa yolu üzerinde küçük bir restaurantta lezzet durağı olmak için yola çıktık. Gözbebeğimiz, ilk ürünümüz kuru fasulyeyi mükemmelleştirmek için çok araştırdık, çok çalıştık. Müşterilerimiz bizi, kuru fasulyemizi sevdikçe biz işimizi daha çok sevdik. Zamanla efsaneleşen ürünlerle menümüzü zenginleştirdik, hizmet anlayışımızı geliştirdik. 2014 yılında sizden aldığımız cesaretle, büyüyelim lezzetlerimizi daha çok kişiye tattıralım istedik ve büyük bir heyecanla Ulu Önder parkında yeşillikler ve mavilikler içinde bir hayali gerçekleştirmek için Ayten Usta Gurme’yi kurduk.

Binbir kültür harmanlamış Anadolu Mutfağı’ndan, Osmanlı Saray Mutfağı’ndan, Selçuklu dönemi halk mutfağından ilham aldık. Asırlarca bu topraklarda pişirilen, yenilen, içilen belki unutulmaya yüz tutmuş tariflerin peşine düştük, bu geleneksel tarifleri günümüzün damak tadına uygun olarak güncelledik ve sizlerin beğenisine sunduk. Selçuklunun Tutmaç’ını ve Keşkek’ini, Osmanlının Saray Tandır’ını, kardelen tatlısını, Halep’in cennet çamurunu, Balıkesir’in Tirit’ini ve bir çoğunu siz de biz de çok sevdik.

Sizlerin ilgisi en değerli mükafatımız, beklentileriniz en kıymetli kılavuzumuz oldu.
Biz ilk günkü heyecanımızın üstüne koyarak yola devam ediyoruz, bu lezzet yolculuğunda her daim birlikte olmak dileğiyle…

PART-TİME ÇALIŞMA VE BURS İMKANI

Burs imkanı ile part-time çalışma sistemimiz üniversite öğrencilerine, okurken çalışma tecrübesi kazandırmayı ve bu süreçte eğitim hayatlarına destek olmayı hedefler.

Akademik çalışmalarınızın yanında, part-time çalışma ile profesyonel hayatınıza katkıda bulunacak zaman yönetimi, takım çalışması, iletişim becerisi ve sorumluluk alma becerilerinizi geliştirebilir, CV’nizde güçlü yanlarınızı inşa etmeye başlayabilirsiniz.
Ayten Usta Gurme Restoran Yönetim Kurulu tarafından her yıl belirlenen kontenjan ve tutar doğrultusunda burslar Öğrenim süresi boyunca sağlanır. Ayten Usta Gurme mali imkânları sınırlı olan başarılı öğrencilere,  burs ve part time iş imkanı sunmaktadır..

Başvuruda Aranan Şartlar:

1- Başvuru yapacak adayların “sigara kullanmıyor” olması,
2- Anadolu Üniversitesi veya Osmangazi Üniversitesinde Örgün Öğretimde okuyor olması,
3- Bursun devam edebilmesi için not ortalamasının 2,00 üzerinde olması,
4- Burs ile beraber part time çalışmanın kabul edilmesi

Açıklamalar:

1- Eskişehirli olup da şehir dışında okuyan öğrenciler de burs ve part time iş imkanından faydalanabilir.
2- Burs başvurusu yapan adaylar görüşmeye çağrılıp, görüşme yapıldıktan sonra değerlendirilecektir.
3- Burslar 1.Yıl  – 250 TL, > 2.Yıl 300 TL, > 3.Yıl 400 TL, > 4.Yıl 500 TL olmak üzere öğrenim dönemi boyunca her ay ödenecektir.

Bizimle çalışmak ve burs imkanından yararlanmak için;
info@aytenusta.com.tr adresine mail atabilir veya 0222 325 0 444 numaralı telefondan bize ulaşabilirsiniz.

Ayten Usta Gurme Restoran – Ulu Önder Parkı Tepebaşı

Franchise Başvuru Formu

[contact-form-7 id=”2013″ title=”Firma Franchise Başvuru Formu”]

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.