Ayla Tantuni bayilik

Ayla Tantuni bayilik

aylalogoAyla Tantuni’nin ilk şubesi 2005 yılında İzmir Bornova’da açılmış. 2007’de Alsancak’ta, 2009’da Karşıyaka şubelerini açan şirket 2012’de 4. şubesini istanbul Beşiktaş’ta açtı, son olarak 2014’de 5. şubesi Kadıköy de açıldı. Şirket seçkin ve kaliteli kadrosuyla yıl sonuna kadar İstanbul’da üç şube daha açmayı hedefliyor. Yeni açılacak şubelerin biri Bakırköy’de diğeri ise Beyoğlu İstiklal Caddesi’nde olacak. Diğer şubeler için yer arayışı devam ediyor. Akdenizin muhteşem ve vazgeçilmez lezzeti tantuniyi yurt dışına’da taşımayı planlayan şirket dünya çapında bu lezzeti tanıtmayı hedefliyor. “Mevcut şubelerin tamamı bizim tarafımızdan işletiliyor. Ancak franchising sistemiyle de restoranlar açmaya başlıyoruz. Bunun için potansiyel gördüğümüz bölgelerde yatırımcılarla görüşmelere başladık. Önümüzdeki beş yılda restoran sayımızı 20’ye yükseltmeyi hedefliyoruz” diyor. Ayla Tantuni bir yandan şube sayısını artırırken diğer yandan da yeni yatırımlar yapıyor. Örneğin, İzmir’de bir merkez mutfak ve lojistik merkezi oluşturuluyor. Ayrıca İzmir Kemalpaşa’da bir de çiftlik kurulacak.

Ayla Tantuni restoranlarında kullandığı etleri Balıkesir’den temin ediyor.

Ayla Tantuni olarak, 2005 yılından beri gelen ve 7 şubemizle beraber oluşan bilgi ve tecrübemizle, “Geleneksel Akdeniz Lezzeti” olan tantuniyi Türkiye’nin her noktasına ulaştırmak için franchising sistemi ile büyümeye başlamış bulunmaktayız.

İşletmecilerimize, bayinin açılış hazırlıkları süresince ve açılışın ilk gününden itibaren pazarlama, reklam, satın alma, lojistik, eğitim, insan kaynakları, operasyon, kalite kontrol gibi yoğun destek hizmetleri verilmektedir.

Frachise detayları için yandaki formu doldurabilir, ayrıca aşağıdaki bilgiler ile iletişime geçebilirsiniz.

 

Franchise Başvuru Formu

[contact-form-7 id=”2013″ title=”Firma Franchise Başvuru Formu”]

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.