Ayakkabı Dünyası Bayilik

Ayakkabı Dünyası Bayilik

Ayakkabı Dünyası Bayilik Bilgileri

Ayakkabı Dünyası 70’in üzerinde mağazası bulunan bir ayakkabı zinciri. Ayakkabı Dünyası franchise bedeli almıyor ve bayilik alan yatırımcılara ürün/hizmet desteği sağlıyor. Markada kesin stok alma uygulaması yok bunun yerine ayakkabılar konsinye olarak bayilik alanlara veriliyor ve girişimcinin stok derdi olmuyor. Bayilik alan kişiler satılan ürünlerin yüzde 30’unu kendileri alıyor. Kar marjı açısından bakıldığında ise yapılan yatırım 2 ile 4 yıl içerisinde girişimciye geri dönüyor.

Alışveriş deneyimi, fiyatı ve kalitesi ile değer yaratan, günün modası dendiğinde akla gelen isimlerden Ayakkabı Dünyası ailesine katılmak ve kendi işinizin sahibi olmak ister misiniz?

Türkiye genelindeki 70 mağazası bulunan, binlerce model ayakkabı çeşidiyle her zevke ve ailenin her bireyine hitap edebilme özelliğine sahip olan Ayakkabı Dünyası, kendi işini yapmak isteyen girişimcileri bekliyor!

1997 yılında bayilik vermeye başlayan Ayakkabı Dünyası 2014 yılında yeniden hızlandırdığı bayilik verme sürecine şimdi tüm hızıyla devam ediyor. Tüketicilerinin ihtiyaç ve beklentileri doğrultusunda büyüme çalışmalarını sürdüren Ayakkabı Dünyası, yeni bayileri için minimum 150m2-400m2 mağaza alanları arıyor.

AVM, ana cadde ve şehir merkezine yakın noktalarda açılması planlanan yeni mağazalardan birini işleterek siz de bu başarının bir ortağı olun…

1 cevap

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.