Arsamiea Çiğ Köfte

Arsamiea Çiğ Köfte

indir

Geliştirdiğimiz fikirler ve gerçekleştirdiğimiz tatlar ile sektörde yol gösterici bir konumdayız. En lezzetli çiğ köfteleri hazırlamak için büyük bir tutkuyla çalışıyoruz ve yaptığımız kampanyalarla müşterilerimize çok avantajlı fırsatlar sunuyoruz.

Sunduğumuz tüm bu ayrıcalıklar sayesinde çiğ köfte sektörüne liderlik ediyoruz. Bugüne kadar tüm hedeflerimize başarı ile ulaştık. İlerleyen yıllarda da farklı başarılarla büyüyeceğimizden Arsamiea olarak eminiz. Türkiye’de etsiz çiğ köfte sektöründe, 2017 yılı sonuna kadar 1000 şube ve 250 çalışan ile dev bir çiğ köfte şirketi olmayı hedefliyoruz. Aynı zamanda yarattığımız lezzet ile de Türkiye’nin en lezzetli ve tercih edilen çiğ köfte şirketi” olmayı amaçlıyoruz.

Hakkımızda

Arsamiea, 1990 yılından bu yana faaliyet göstermektedir. Arsamiea, bugün Türkiye geneli 400 şubesi ve 70 çalışanı ile etsiz çiğ köfte üretimi alanında müşterilerine hizmet vermektedir. Arsamiea, sunduğu ürünlerinin %98’ini Türkiye’nin çeşitli bölgelerinden temin etmektedir.

Arsamiea, etsiz çiğ köfte’den acı sosu’na , lavaşından nar ekşisine kadar, birçok tadın yanında içli köfte seçeneği ile de damak zevkine hitap etmektedir.

Vizyon

Kalite ve hizmet anlayışından vazgeçmeden, sürekli yenilenen ve gelişen, sektöründeki yerini koruyan, müşteri memnuniyetini devamlı kılan lider şirket konumuna gelmektir. Müşterilerine daima sağlıklı, kaliteli ve lezzetli çiğ köfteleri sunmak adına çalışmalarını sürdürmekte ve her geçen gün yeni bayileri ile sağlıklı ve hızlı büyüme politikasına devam etmektedir.

Misyon

Müşteri memnuniyetinin temel prensibini benimseyerek, güvenilir, kaliteli, sağlıklı, hijyenik ve lezzetli hizmetler sunabilmektir. Müşterilerini sağlıklı ve lezzetli çiğ köfteleriyle buluşturmaya devam etmek, bunu yaparken de güler yüzlü hizmetiyle tüm müşterilerinin şubelerinden memnun ayrılmasını sağlamaktır.

Şirket Hedefleri

Arsamiea çiğ köftelerinin lezzeti ve kalitesini daha fazla noktada tüketicinin beğenisine sunmayı amaçlıyoruz.

2017 yılı sonuna kadar 1000 şube ve 250 çalışan ile dev bir çiğ köfte şirketi olmayı hedefliyoruz

Toplam 328 şube var

Merkeze ait 10 şube

Yer özelliği 20 ila 60 metre kare alan

 

 • İsim Hakkı Bedeli : 0 – TL
 • Ortalama M2 Başına Kurulum Maliyeti : 0 –
 • Minimum Şube Açılış Maliyeti : 7000 – TL
 • Ortalama Şube Açılış Maliyeti: 5000 – TL
 • Minimum Nakit İhtiyacı : 5000 – TL
 • Toplam Gerekli İşletme Sermayesi : 7000 – TL
 • Ortalama Şube Kurulum Süresi : 10 gün
 • Reklam Katılım Ücreti : %75

  Franchise Başvuru Formu

  [contact-form-7 id=”2013″ title=”Firma Franchise Başvuru Formu”]

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.