Arden FC Bayilik

Arden FC Bayilik

Arden FC İstanbul, Ankara, Adana ve Antalya illerinde toplamda 5 noktayı kendisi işletmektedir.  Fried Chicken (Kızarmış Tavuk) Markasıdır. Arden FC özellikle alışveriş merkezlerinde yer alıyor. Kendi tavuklarını yetiştirip mağazalarında farklı konseptler ile tüketiciye sunan markanın sağlıklı ve helal ürünleri menülerinde yer alıyor.

Arden FC Bayilik Hakkında

Firma Kendi Tavuklarını Özenle Yetiştirip Yine Aynı Özenle Müşterilerine Sunan İlk Fried Chicken Markasıdır.

NERDEN İCAP ETTİK?
Baktık ki Ulusal ve Uluslararası Fastfood zincirleri arasında dahi “Güvenle” tercih edebileceğimiz, “Sağlıklı” ve “Helal” diyebileceğimiz alternatiflerin sayısı oldukça az… Ve yine baktık ki temelde İhtiyacımız olan piliçleri yine kendi çiftliğimizde doğru bildiklerimiz ile kendimiz yetiştiriyoruz… O zaman dedik ki Neden hem damak tadımıza hitap eden hem de güvenle tüketebileceğimiz bir markamız olmasın?

İstanbul’un seçkin AVM’lerinden işe başlayarak yakın gelecekte tüm Türkiye’ye Arden FC’yi sevdirmek öncelikli eylem planımız. Arden Fried Chicken’ı girişimciler tanıdıkça, tüketiciler ise tattıkça daha çok sevecekler. Sağlıklı, güvenilir ve yerli bir fastfood zincirini ulusal markalarımız arasına kazandırmak bu günlerde en büyük heyecanımız.

1 cevap

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.