Anket Doldurarak Para Kazanmak 1

Anket Doldurarak Para Kazanmak

Bazı anket siteleri daha kayıt aşamasında kişisel bilgilerinizi isterken, diğer bir kısmı sonradan ister. Anket şirketlerine kayıt olduktan sonra e-postanızı kontrol edin ve üyelik başvurunuzu onaylayın. Daha sonra hesabınıza giriş yaparak eksik olan profil bilginiz varsa en kısa zamanda tamamlayın.

Kişisel bilgileriniz asla üçüncü kişiler ile paylaşılmaz. Yalnızca seçtiğiniz anket şirketlerinden onay e-postaları ve yine sizin belirlediğiniz diğer para kazanma fırsatları ile ilgili e-postalar alacaksınız. Aşağıda adı geçen anket siteleri, milyonlarca üyesi olan global ve saygın şirketler olup, kişisel verileri korumak adına her türlü güvenlik tedbirini almaktadır.
Unutmayın, size tavsiye etiğimiz anket siteleri binlerce büyük ve saygın markaya pazar araştırması yapmak için size ödüllü anketler teklif ediyorlar.

Anket siteleri tarafından sizden istenilen konularda fikirlerinizi belirtirken dürüst olmanız gerekiyor. Eğer anketleri yanıtlarken rastgele ve tutarsız davranırsanız bir daha size anket göndermezler.

Size tavsiye ettiğimiz anket siteleri birçok ülkede faaliyet gösteren yasal ve saygın şirketlerdir. Anketle para kazanmak isteyen herkes bu yasal ve ticari sitelere kayıt olmakta özgürdür.

Büyük şirketler, tüketicilerin ürünleri ve hizmetleri hakkında neler düşündüklerini bilmek isterler. Sizin gibi tüketicilerin fikir ve görüşlerini almak için de internet üzerinde anketler yapan Türkçe anket siteleri ile çalışırlar.

Güvenilir anket siteleri, üyelerinden hiç bir zaman para veya kredi kartı bilgilerini talep etmez. Tüm kontrol kullanıcıların elindedir ve kullanıcılar fikirlerini paylaştıkları için herhangi bir yükümlülük altına girmezler.

Üyeler, istedikleri zaman üyelikten ayrılmakta özgür oldukları gibi diledikleri sayıda ankete katılma şansına sahiptir. Anketlere cevap vermediğiniz için asla herhangi bir yasal yaptırım ile karşılaşmanız söz konusu değildir.

Amacımız, piyasadaki en güvenilir ve adil ödüllü anketleri bulmak ve hepsini size ücretsiz olarak sunmaktır. Bizim için önemli olan tüketiciler ile pazar araştırma şirketlerini bir araya getirmektir.

Aşağıdaki anket firmaları arasında bir bağ yoktur. Her biri bağımsız olup, anketlere katılmanız karşılığında size farklı ödüller teklif edebilir. Bunlar; nakit para, hediye çekleri veya daha farklı ödüller olabilir.

Anket doldurarak nasıl para kazanılır
Tek yapmanız gereken, size yukarıda web adreslerini verdiğimiz sitelere kayıt olmak. Böylece mail yoluyla ödüllü anketler alacaksınız.

Anket sitelerine nasıl kayıt olunur
Bunu tıpkı bir Facebook hesabı açmak gibi düşünün. Öncelikle her bir siteye tek tek kayıt olmanız lazım. Verdiğimiz web adreslerine tek tek tıklayın ve sizden istenilen bilgileri eksiksiz bir şekilde girin. Daha sonra mail adresinize gönderilen onay linkine tıklayarak hesabınızı onaylayın. Hepsi bu kadar.

Kişisel bilgilerim güvendemi
Evet, detaylarınız güvende. Gizlilik bu sayfada bulunan lider anket firmaları için çok önemlidir. Bilgileriniz üçüncü kişilerle sizin izniniz olmaksızın paylaşılmaz ve sadece üye olmayı seçtiğiniz anket şirketleri tarafından bilinir. Dilediğiniz zaman ödüllü anketler almayı bırakmakta özgürsünüz. Size tavsiye ettiğimiz tüm para kazandıran anket siteleri büyük ve saygın pazar araştırma şirketleridir.

Sözleşme yapmak gerekiyormu
Hayır. Bağlayıcı herhangi bir sözleşme yapmanıza gerek yoktur. Size önerdiğimiz herhangi bir anket şirketi ile hiç bir yasal yükümlülük altında kalmaksızın, dilediğiniz zaman üyeliğinizi sona erdirebilirsiniz. Size gelen e-posta davetiyelerinin en alt kısmında bulunan ‘Aboneliği iptal et’ linkine tıklayarak anket davetiyeleri almaktan vazgeçebilirsiniz.

Anket doldurarak kaç para kazanılır
Eğer güvenilir anket siteleri bulmaya çalışıyorsanız, doğru yere geldiniz. Ödüllü anketler karşılığında nakit para veya farklı ödüller kazanmanız mümkün, fakat burada bahsi geçen nakit para, aylık 250-300 TL gibi bir miktardır. Üstelik bunu kazanmak için 4-5 tane anket sitesine kayıt olmanız lazım. Eğer daha fazla beklentiniz varsa hayal kırıklığı yaşarsınız.

Tüm anketleri doldurmak zorundamıyım
Eğer daha fazla nakit para veya ödül istiyorsanız size gönderilen anketleri geri çevirmek kayıp anlamına gelir. Fakat kesinlikle her anket davetine yanıt vermek zorunda değilsiniz. Hatta istediğiniz zaman anket doldurma işi yapmaktan cayma hakkınız vardır.

Anket doldurarak para kazanmak dolandırıcılıkmı
Hayır, bu bir dolandırıcılık değil. Biz anket doldurarak para kazanmak isteyen herkesi Türkçe anket siteleri ile buluşturmaya çalışıyoruz. Biz ya da anket şirketleri sizden hiç bir zaman para talep etmeyiz. Her zaman tüm kontrol sizin elinizdedir ve herhangi bir mecburiyet altında değilsiniz. Biz yalnızca güvenilir anket siteleri ile çalışmanız için sürekli araştırma yapıyoruz.

Kimler anket doldurarak para kazanabilir
Pek çok anket sitesinde alt yaş limiti 18 olmasına rağmen bazı anket firmaları bunu 16 olarak belirlemiştir. Kısacası, yaşınız uygun olduğu taktirde ne tür bir iş yaptığınız veya hangi vasıflara sahip olduğunuz hiç önemli değildir. Bu durumda anketlerden para kazanmak isteyen her birey bu sitelere üye olarak ödül kazanabilir.

Ödüller neye göre belirleniyor
Davet aldığınız anketlerin ne kadar uzun olduğu ve miktarı bu konuda başrol oynuyor. Uzun anketler daha fazla zaman aldığı için teklif edilen ödül daha yüksek oluyor. Ayrıca teklif edilen ödüller ve diğer tüm ayrıntılar, sizi anketlere davet etmek için Türkçe anket siteleri tarafından gönderilen mailler de açıkça belirtiliyor.

Anket siteleri ne sıklıkla anket gönderiyor
Eğer daha fazla anket almak istiyorsanız, verdiğimiz listedeki her siteye kayıt olmanızda yarar var. Ayrıca sizden istenilen bilgileri eksiksiz doldurmanız daha fazla anket almanıza vesile olur. Bunun nedeni ise, ödüllü anketlerin genellikle bireylerin sahip olduğu özelliklere uygun şekilde gönderilmesidir.
Örnek 1, örneğin bir protezi kullanıyorsanız bunu belirtmeniz sizin yararınıza olur. Çünkü bir protez hakkında yapılan tüm ödüllü anketleri alma şansınız olur.
Örnek 2, otomobil şirketleri sadece otomobil sahibi olan bireyler ile pazar araştırması yapmak ister. Bu durumda eğer kişisel bilgilerinizi girerken otomobil sahibi olduğunuzu belirtirseniz, bu tarz anketlere de davet alırsınız.
Kısacası, anket siteleri sizin hakkınızda ne kadar fazla ayrıntıya sahip olursa, alacağınız ödüllü anketler de o derece artacaktır.

Anket doldurarak para kazanmak zormudur
Ortada sizi zorlayacak bir durum olduğunu düşünmüyorum. Sonuçta anketle para kazanmak için vereceğiniz tüm cevaplar karşınıza şıklar halinde geliyor. Yapmanız gereken sizin için doğru olanı işaretlemek ve anket bitene kadar bunu sürdürmek.
Her bir anket ortalama 10-15 dakika kadar zaman alır. Bazen bu süre daha fazla olabilir. Anket süresi uzadıkça, anket başına kazanç artar.

Anketle para kazanmanın mantığı nedir
Hepimiz geçmişte bizimle anket yapmak isteyen anketörler ile karşılaştık, fakat artık sokakta anket doldurma devri kapandı. İnternet üzerinden kamuoyu araştırması yapmak hem çok daha ucuz, hem de çok daha az zaman alıyor.
Şirketler, tüketicilerin tepkisini ölçmek amacıyla belli dönemler kamuoyu araştırması yaparlar. Ürünleri geliştirmek için tüketicilerin yorumlarına ihtiyaç duyarlar. Böylece eksiklerini görerek tüketicilere en iyi deneyimi yaşatmak için gerekli önlemleri alırlar. Bu sayede pazar paylarını zirveye çıkarmayı hedefleyen yüz binlerce marka olduğunu düşünürsek, sektörün büyüklüğü ortaya çıkmaktadır.
Anketler, yeni ürünlerin şekil almasında veya pazarda var olan ürünlerin iyileştirilmesinde çok büyük rol oynar. Tüm büyük markalar bunun farkında olduğu için AR-GE çalışmalarında kamuoyu araştırmasına büyük bir bütçe ayırmayı tercih ediyor. Kısacası, anketlerin markalar acısından çok gerekli olduğunu kesindir.
Örnek, pazara henüz giriş yapmış olan bir diş macunu markası düşünün. Bu marka eksik olan yönlerini görmek veya tepkiyi ölçmek için tüketicilerin yorumlarına ihtiyaç duyar. Bunun için pazar araştırması konusunda hizmet veren güvenilir anket sitelerine başvurur. Anket siteleri kayıtlı üyelerine marka hakkında anket gönderir. Böylece kısa sürede tüketicinin ürün hakkında düşünceleri alınmış olur.

Yasal sorumluluk
Yasal bir sorumluluk yoktur. Ayrıca kayıt olduktan sonra davet edildiğiniz her ankete katılmak zorunda değilsiniz. Eğer amacınız daha fazla ödül kazanmak ise, tabii ki daha çok ankete katılmanız yararlı olacaktır. Anket siteleri size herhangi bir sorumluluk yüklemez. İstediğiniz taktirde hemen ödüllü anketler almaya son verme hakkına sahipsiniz.
Anket siteleri neden nakit para yada farklı ödüller veriyor
Örnek, 5 büyük şehirde 100 bin kişi ile pazar araştırması yapmak isteyen bir marka düşünün. Geçmişte anket firmaları bu talebi karşılamak için 5 büyük şehre onlarca anketör göndermesi gerekiyordu. Günümüzde ise hiç elemana ihtiyaç duymadan saatler içerisinde bu talebi internet ortamında hallediyorlar. Üstelik bunu çok daha hızlı ve daha düşük maliyetler ile yapıyorlar.
Anketörlere para ödemek yerine, anketleri doldurmaları karşılığında tüketicilere ödeme yapıyorlar. Sonuçta kimse değerli vaktini anket doldurmak için boşuna tüketmez, fakat işin ucunda ödüllü anketler varsa her şey değişir. Tüm bu döngü ”anket doldur para kazan 2018” sloganı altında hizmet veren sitelerin ortaya çıkmasına vesile olmuştur.
2018 yılında anket doldurarak para kazanan varmı
Evet, anket doldurarak para veya farklı ödüller kazananlar var. Fakat kazanç çok büyük olmadığı için fazla dile getirilmiyor. Ülkemiz, ticaret açısından hızla büyüyen bir yapıya sahip olduğu için şanslıyız. Ticaret yapan markaların sayısı arttıkça, ülkemizde faaliyet gösteren Türkçe anket siteleri aynı oranda artıyor.
Eğer ilerleme bu şekilde devam ederse kısa süre sonra anket doldurarak para kazananlar daha büyük avantajlara sahip olacak. Para kazandıran anket siteleri sayısal olarak daha fazla olacağı için kazanç yükselecek. Son iki yıl içinde tüm dünyada hizmet veren pek çok saygın anket firması ülkemizde hizmet vermeye başladı. Ayrıca sayı her geçen gün artıyor.
Güvenilir anket siteleri nasıl bulunur
Web adreslerini paylaştığımız bu anket siteleri, Türkçe hizmet veren saygın şirketlerdir. Şirketlerin kesin olarak ödeme yaptığına emin olmak için önce test ediyoruz.
Para kazandıran anket siteleri nasıl ödeme yapar
Nakit ödeme yapan anket siteleri genelde banka havalesi veya Paypal ile ödeme yapıyor. Hediye çeki veren siteler ise posta yoluyla veya mail adresinize hediye kodunu gönderiyor. Ayrıca her bir anket sitesi, ne tür ödüller verdiğini kendi web sayfasında açıkça belirtiyor.

Anket Doldurarak Para Kazanmak
Anketler düzenli bir şekilde e-mail olarak elinize ulaşsın.
Doldurduğunuz anketler için nakit para, hediye çekleri veya daha birçok farklı ödül kazanın.
Size tavsiye ettiğimiz Türkçe anket siteleri sizden hiçbir ödeme talep etmeyecekler; burada ödül kazanan yalnızca sizsiniz, onlar değil!

Sizden istenilen tüm ayrıntıları eksiksiz doldurmanız çok önemlidir. Eğer daha fazla anket almak istiyorsanız profil bilgileriniz eksiksiz olmalıdır.
Üye olduğunuz her anket şirketi için kayıt başvurunuzu mail adresinizden onaylamalısınız. Böylece kayıt sürecini tamamlamış olursunuz.
Aşağıdaki şirketler hemen yeni üyeler bulmak istiyorlar.
Tavsiye: Tüm şirketlere kayıt olun. Böylece daha fazla anket doldurma ve daha fazla ödül kazanma şansınız olsun!
Kayıt aşamasında sizden ikamet ettiğiniz semtin posta kodu istenebilir. Eğer bilmiyorsanız bu linkten https://postakodu.ptt.gov.tr bakabilirsiniz.

Anket Doldurarak Para Kazandıran Siteler 2018
1- Toluna TR – BURADAN kayıt olabilirsiniz.
2- Daedalus TR – BURADAN kayıt olabilirsiniz.
3- GFK TR – BURADAN kayıt olabilirsiniz.
4- Global Test Market TR – BURADAN kayıt olabilirsiniz. (Sadece Bayanlar)
5- Myiyo TR – BURADAN kayıt olabilirsiniz.

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.