ANDYWAWA 1

ANDYWAWA

ANDYWAWA

ANDYWAWA

ANDYWAWA

AndyWawa, 2003’ten bugüne Türkiye’de bebek ve çocuk hazır giyim sektörünün lider markalarından biridir.Markamizin stratejisi, en Kaliteli pamuk ipliklerini kendi fabrikamizda kumaş haline getirdikten sonra kendi ürettiği aksesuarları ile ürünlerini müşterilerine sunmaktır.
AndyWawa, çoğunluğu Türkiye’de olmak üzere 98 bayi, 15 Wawahouse mağazası altında satılmakta ve yurt dışında Ortadoğu, Rusya, Avrupa ve Amerika’ya ihraç edilmektedir. Bu rakam her geçen gün artmaktadır.

Üretimde kullanılan girdilerin %90’ı doğaya saygılı hammaddeler ve en yüksek kalite standartlar ile kendi bünyemizde üretilmektedir.
AndyWawa’nın tüm haklarını elinde bulunduran Ralfteks A.S., 6 firmadan oluşan ve tekstilde uzmanlaşmış bir şirketler grubunun üyesidir. Bu grubun ilk firması olan Şık Düğme, 1940’tan beri faaliyet göstermektedir. Grup firmalarında toplam 360 kişi istihdam edilmektedir ( bebek mağazası bayiliği,franchise,bayilik )

Farklı beğeniler için sayısız seçenekler sunan, Andywawa ve Bebe chocolat ürünleri WAWA HOUSE mağazalarında buluşuyor.
Andywawa (0-8 yaş) markamız hayatımızın en önemli ve değerli varlığı çocuklarımız için özenle tasarlanıp üretilmektedir. Avrupa’da bebek giyiminin en ön sıralarında bulunan Bebe Chocolat( 0-12 ay) ve Andywawa kolleksiyonlarını dünyanın 6 kıtasına ihraç etmekteyiz.
Tüketici beğenisi ve memnuniyeti hedeflediğimiz mağazacılık anlayışı ile Türkiye genelinde hızla büyüyen mağaza zincirimize katılacak iş ortağı ve yatırımcılar aramaktayız.

Andy Wawa is one of the leading brands for baby rooms in Turkey since 2003. The strategy of our brand is to present our own accessories and products to our customers after making fabric from the most qualified cotton yarns in our factory.

Andy Wawa products are sold in the dealers more than 150 and in 11 Wawahouse shops, whose majority is in Turkey, and are exported to Middle East, Russia, Europe and America. This number is increasing day by day. The 90 percent of the incomes, used in the manufacture process, is nature-friendly raw material and they are produced in our own plant with the highest quality standards ( bebek mağazası bayiliği,franchise,bayilik )

Keeping all the rights of Andy Wawa, Rafteks A.Ş. is an expert member of a group that includes 6 companies. The first company of this group, ŞıkDüğme has been in service since 1940. Totally, 360 personnel are employed in the companies of the group.

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.