Alin’s Cafe & Restaurant

Alin’s, 2006 yılında kurulmuş %100 yerli sermayeli bir Türk işletmesidir. İzmir´de, kapılarını açtığı ilk günden bu yana, yönetim olarak arzumuz, markamızı ülke çapında tanınan ve lezzetleriyle konuşulan bir marka haline getirmek olmuştur.
Marka kavramının tam olarak anlaşılamadığı şu günlerde, gerek şubelerimiz, gerekse de yönetim anlayışımızla ortak bir bilinç etrafında toplanmış bulunuyoruz;
“Doğru lokasyon, doğru zaman ve doğru yatırımcı”
Alin’s işletmeleri, Türk ve Dünya mutfaklarının seçkin lezzetlerini, kendi tarzı ve özgün sunumlarıyla misafirleri ile buluşturan, yeme-içme sektörünün en geniş menülerinden birine sahip, özgün mimari ve dekorasyonu ile huzur ve keyifle vakit geçirilebilecek, kaliteli hizmet ve uygun fiyat politikasıyla geniş kitlelere hitap eden özel işletmelerdir.
Biliyoruz ki, “standart hizmet” başarının ve sürekliliğin yegane anahtarıdır.
2012 yılı içerisinde  “Uluslararası Marka” niteliği kazanan markamız, bu doğrultuda, büyüme hedeflerini de genişletmiştir. Hedeflerimiz arasında “Master Franchising” modeli ile ülke çapında yayılmak ve bölgesel üretim merkezleri oluşturarak, kaliteli büyümemizi devam ettirmek de bulunmaktadır.
Şu anda İzmir ve Muğla illerinde toplam 8 adet şubeye ulaşan markamızın hedef bölgeleri arasında İzmir, Aydın, Denizli, Manisa, Bursa, Eskişehir gibi Ege ve yakın bölgeler yer almakla birlikte; Master Franchising modeli ile de Ankara, İstanbul, Kayseri, Gaziantep ve Trabzon bölgeleri yer almaktadır.
Gelecek hedeflerimiz içerisinde, içerisinde bulunduğumuz sektöre de katkıda bulunacak olan eğitim ve danışmanlık çalışmaları, yeni marka ve fikirlerle sektöre yön verecek girişimler ile yurtdışı çalışmaları da yer almaktadır.
Neden Alin´s?
– Alin´s, özgün dekorasyonu, zengin menüsü, kaliteli ve istikrarlı hizmet anlayışı ile geleceğin mekan konseptini temsil etmektedir. Türkiye´nin en geniş menülerinden birine sahip olan, Türk ve dünya mutfağının seçkin örneklerini misafirlerine sunan  markamız, sizlere Franchising fırsatlarını da sunmaya devam ediyor.
Nerede Yapmalıyız?
– Alin´s yatırımları, uzman ekibimiz tarafından değerlendirilerek, seçkin alanlarda konumlandırılmaktadır. Seçkin AVM´ler, şehrin ana arterlerinde bulunan caddeler ile müstakil ve özel alanlar, temelde bu yatırımın yapılabileceği uygun noktalardır.
Nasıl Başvurmalıyız?
– Sırasıyla, Franchise Başvuru Formununun doldurulması, yetkililerimizin sizinle irtibata geçmesi, daha sonra yer konusunun netleştirilmesi, mimari ve bölge fizibiliteleri yapıldıktan sonra da yatırıma karar verilmesi aşamaları gerçekleşmektedir.
Hizmet Standartlarımız?
– Yatırıma karar verilmesi ile mimari proje, inşaat planlaması, personel eğitimleri, açılış organizasyonu ile; açılıştan sonra, ürün sevkiyatı, denetleme ve konumlandırma çalışmalarımız gerçekleştirilmektedir.

 

Ürün Hizmet Kapsamı : Cafe ve Restaurant
Bayilik Veren Firma : Alin’s Cafe ve Restaurant
Firmanın Kuruluş Yılı : 2006
Bayilik Vermeye Başladığı Yıl : 2009
Bayilik Sayısı : 5
Bayilik Giriş Bedeli : 50 Bin Dolar
Gerekli Ortalama Sermaye : 600 Bin TL

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.