Al Marwah Bayilik

Al Marwah Tesettür Giyim Mağazası

Tesettür giyimin şık ve zarif markası Al Marwah franchise veriyor. Al Marwah’ın kendine ait İstanbul’da 3 mağazası bulunuyor. Franchise verdiği mağaza sayısı ise 3. Bunların ikisi İstanbul’da diğeri ise Sakarya’da bulunuyor.

Markanın koleksiyonunda AL MARWAH, AL MARWAH EXCLUSIVE ve AL MARWAH BLACK serileri bulunuyor. Bayan giyim üzerine odaklanan marka yeni mağaza açmak işsteyen girişimcilere yardımcı oluyor.

Tesettür giyim de çok renkliliğin arasında kendisine geniş bir yer bulan markanın ürünleri genelde bol kesimli ve genellikle günlük kıyafetlerin üzerinde örtü görevi görüyor. Al Marwah Black giyim hassasiyetlerinizi ve beğenilerinizi gözeterek özenle tasarlanmış seçenekler barındırır. Muhafazakârlığını yaşantısının her alanına yansıtan ve kültürünü yaşatmaktan gurur duyan hanımlar için Al Marwah Black tesettür ideal bir seçenektir.

Al Marwah Mağazası açmak isteyenler için iletişim bilgileri

CİHANŞAH SOKAK NO:1 ÖZTÜRK PLAZA ÇAĞLAYAN
KAĞITHANE / İSTANBUL
+90 533 590 26 09
info@almarwah.com

Paylaş
Franchise Borsası - Franchise Danışmanlığı Franchise veren firmaların tanıtımları, franchise alacak olan girişimcilere yardımcı veriler ve danışmanlık hizmetleri sağlıyoruz

CEVAP VER

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.