Akademi innova Bayilik Bilgileri

Akademi innova 7 yıl önce 20 yıllık sektörel tecrübe ve deneyime sahip dijital yapım ve organizasyon firması alt bünyesinde kurulmuş olup tüm enerji ve birikimini çocuklar için hizmet ve projeler üreten bir kuruluştur.

Sektörde bir çok öncülüğe imza atmış olan Akademi innova eğitim kurumları, eğitmenler ve anne babaların taktirini toplamış, çocukların ise kalbinde yer etmiş bir içerik ve hizmete sahiptir. Bunca zaman verilen hizmetlerin tecrübesi sektörel olarak bir boşluğu doldurmuş olması akademi innova’yı bayilik ve franchise vermek konusunda oluşan taleplere karşılık vermek adına bir misyona sürüklemiştir.

Yatırımcılara kapılarını açan ve onlara fırsatlar sunan bayilik ve franchise sistemimizin detayları ise aşağıdaki metin de belirtilmiştir.

Akademi innova nın vermiş olduğu hizmetler;

Okulları misafir etmek
Okullara mobil hizmetler götürmek
Workshop ve kurslar düzenlemek
Doğum günü parti evi
Saatlik çocuk bakım hizmeti
Bireysel ziyaretler
Oyun grupları
Veli buluşmaları

Akademi innova 2 farkli hizmet içeriği ile bayilik vermektedir.
Sabit kurulum işletmeler
Mobil hizmetler
1-a )Sabit kurulum işletmeler Avm ve mağaza olmak sureti ile yatırımcının tercihine göre belirlenmektedir. Bayilik oluşum süreçleri ise ;
Doğru dükkan seçimi ve lokasyon analizi
Akademi innova ekiplerince belirttiğiniz dükkan yada avm nin lokasyon olarak halkın sosyal ekonomik seviyesinden yerleşim alanlarının yoğunluğuna, ulaşım kolaylığından çevresindeki okul sayılarına kadar tüm detaylar tarafınıza raporlanmaktadır.
Tadilat ve dekorasyon
Mimar tarafınca projelendirilen işletmenin tadilat süreçleri ve işlemleri bütçelendirilerek tarafınıza sunumu gerçekleşir.
Ürün tedariği ve kurulum aşamaları
Akademi innova anlaşmalı tedarikçileri sayesinde doğru ve kaliteli ürünü uygun fiyat garantisi kapsamında satın alımlarını sizin adınıza yapar ve kurulum aşamalarını takip ederek size zamanında işletmenizi faaliyete geçecek şekilde teslim eder.
İşletme politikası ve destek
Akademi innova faaliyete geçen işletmenizin personel alımı konusunda size destek verir ve alınan personeli yeterli yetkinliğe ulaşıncaya kadar eğitimi tamamlar. Haftalık olarak genel merkezde yapılacak aktiviteler konusunda sizinle iş planını paylaşır.

Kurulum yapılacak olan işletme en az 500 m2 olması öngörülüp minimum yatırım bütçesi 200.000 tl ile 700.000 tl arasında değişmektedir. Yatırım bütçesi içerisinde dükkan tadilat bedelleri dahil değildir. Yatırım bütçesi kurulum yapılacak alanın metrekaresine, kurulan ekipmanlara ve dijital platformdaki etkinliklere göre degişkenlik göstermektedir.
Akademi innova yatırımcılarından isim hakkı bedeli, ciro dan kar payı gibi bedeller ALMAZ. Yatırım maliyeti tutarının %20 sini danışmalık ve hizmet bedeli olarak faturalandırıp tarafınızdan bir kereye mahsus tahsil eder.

2-a) Mobil hizmetler
Akademi innova, Dijital yapım organizasyon firmasının kardeş firması olup aynı çatı altında faaliyet göstermektedir. Dijital platform da üretici olan dijital yapım ın üretmiş olduğu mobil hizmetleri okullara götürerek faaliyet alanları içerisinde müşteriye hizmet götüren bir anlayışa ve hizmete sahiptir. Özel ve devlet olmak üzere anasınıfı ve 1. Kademe öğrencilerine yönelik mobil hizmetler aşağıdaki gibidir.
Planetaryum uzay çadırı
3d film gösterimi
Hologram konser etkinliği
İnteraktif zemin oyunları
Artırılmış gerçeklik hayvanlar alemi
Fantastik stüdyo çizgi film de oyna
Animasyon stand up

Mobil hizmetlerimiz devlet okulları için sosyal yönetmelikler müfredatınca kurumlarda zorunlu kılınan her ay bir etkinlik yapılması koşuluna uygun içerikte oluşturulmuş hizmetlerdir. Özel kurumlar içinse yapılacak etkinlikler içerisinde öncelikle tercih sebebidir. İçerik olarak çocukların eğlenerek öğrendikleri eğitsel içerikte hazırlanmış olmasıdır.
Akademi innova mobil hizmetlerini sistem satışı olarak gerçekleştirip, telif hakkı olan film ve eserleri söz konusu bayilik alınacak il in geneli gösterim haklarını noter tarafınca ( muvafakatname ) devrini gerçekleştirmektedir.
Mobil hizmetlerin her biri için bayisini bölge korumasına almakta olup bir başka kişi yada şirketlere satışını yapmaz.
Bayi akademi innova kurumsal kimliği gereksinimlerini yerine getirerek faaliyet gösterir.
Akademi innova isim hakkı bedeli yada ciro dan kar payı almak gibi eylemlerde bulunmaz talep etmez.

MOBİL HİZMETLERİMİZİN İŞ ALANINDAKİ AVANTAJLARI
Faaliyetler okullarda yapılmak sureti ile gün sonunda elde edilen gelirin bir kısmını okula bağış olarak bırakılması, eğitim kurumu açısından hem bir gelir, ayrıca milli eğitimin her ay yapılması zorunlu olan etkinlik için bir etkinlik raporu teşkil etmesi ve çocuklar için ise eğlenirken öğrendikleri bir aktivitedir.
Mobil hizmetler bayiliğimiz için herhangi bir dükkan tutmak zorunluluğu bulunmadığından iş yeri kirası, stopaj, elektrik, su ve yakıt gibi giderlerin bulunmaması
Hafta içi mesai nin en geç 17:00 da bitmiş olması ve hafta sonunun tatil olması
Günlük nakit Kazancı
İşinizin pazarlama aşamasında muhatap olduğunuz yetkililerin kültürlü, vasıflı, misafirperver eğitimcilerimiz olması
Hepsinden önemlisi ise dünyanın en değerli varlıkları olan çocukların almış oldukları eğitim.

Yıldıray Ural
General Manager
akademiinnova.com
Tel: 0216 652 18 68
Gsm: 0549 316 16 00

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.