Akademi Dünyası Eğitim Sektörüne Bayilik Veriyor

AKADEMİ DÜNYASI EĞİTİM KURUMLARI TÜM TÜRKİYE’DE BÜYÜMEYE DEVAM EDİYOR

Teknolojik olanakların yoğun olarak kullanıldığı sosyal medya çalışmalarının titizlikle yürütüldüğü Akademi Dünyası Grubumuza ülkemizin her bölgesinden her kentinden eğitim ve belge talepleri gelmiş gelen taleplerin karşılanabilmesi amacı ile kurumumuz hizmetlerini yurdumuzun her bölgesine ulaştırma kararı almıştır.

Akademi Dünyası Grubu olarak öğrenci odaklı yaklaşımımız öğrenci ve velilerin eğitim hizmetleri ile ilgi tüm beklentilerinin karşılanması amacını ilke edinmemizi sağlamış, değişen öğrenci ve veli beklentilerini karşılayabilmek amacı ile araştırmacı takipçi uygulamalar hayata geçirilirken veri toplama çalışmalarına hız verilmiştir. Eğitimde verimliliği yükselten veli beklentilerini maksimum düzeyde karşılayan çağdaş bilimsel çalışma anlayışımız grubumuza 20 yıllık haklı hak edilmiş başarı ve yüksek prestij kazandırmıştır.

Avrupa Bazlı Sistematik Eğitim Sistemi kapsamında öğrencilerin ilgi ve yeteneklerine göre planlanan sonuçları verimli olan öğretim teknikleri Akademi Dünyası Grubunun başarısındaki en önemli etkenlerden biridir.

Bayi – Franchise Şube Sayısı: 5
Bayilik Şartları: Eğitim sektörü ile ilgilenen yada eğitim alanında faaliyet göstermek isteyen girişimciler ailemize katılabilir.
Bayilik Maliyetleri ve İsim hakkı bedeli: Aylık 500 Tl

Franchise Bayi Yetkilisi İsim: Hasan ŞANLI
Adres: Kışla Mahallesi 48. Sokak No:1 Muratpaşa ANTALYA
Telefon: 0 532 396 60 71
E-Posta: hasan.sanli@grouphs.com
Web Adresi: akademidunyasi.com.tr

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.