Agustus Enerji 3

Agustus Enerji

enerji bayiliği,franchise,bayilik,

 

yenilenebilir enerji bayiliği

yenilenebilir enerji bayiliği

Agustus Enerji

Firmamız güney Almanyada Bavyera eyaletinde 2003 yılından bu yana Yenilenebilir Enerji ve Elektrik tesisat sektöründe faaliyet göstermektedir ve Almanya genelinde bir çok Projelerde başariya imza atmışdır.
Elektrik tesisatı ve yenilenenbilir enerjisi uzmanı olarak, bu sektörlerde özel bir Elekrtrikmühendisliği Lisansına sahip sayılı şirketler arasında yer almaktayız.

Müsterilerimize danışmanlıkdan, projelendirme aşamaşına, inşaa ve kurulum ve ötesine kadar eşlik ediyoruz. Almanyadaki 8 yıllık mesleki tecrübemiz ve kaliteli hizmetlerimiz ile sizleride memnun edeceğimizi garanti ediyoruz.
TÜRKIYEDE AGIRLIKLI OLARAK GÜNES ENERJISI SISTEMLERI FOTOVOLTAIK SISTEMLERINI ANAHTAR TESLIM HIZMETLERI SUNUYORUZ. Talep edildigi takdirde sadece sistemlerin montaj ve kurulum hizmetleride sunuyoruz.

Şirketimiz hakkında daha ayrıntılı bilgileri veya hizmetleri icin bizimle irtibata gecmeniz yeterlidir. Ekibimizle sorularınızı yanıtlamakdan ve yardımcı olmakdan memnuniyet duyariz.

 

Yenilenebilir Enerji Nedir?

Yenilenebilir Enerji, sürekli devam eden doğal süreçlerdeki var olan enerji akışından elde edilen enerjidir. Bu kaynaklar güneş enerjisi, rüzgâr enerjisi, jeotermal enerji, hidrolik enerjisi, biyokütle enerjisi ve hidrojen enerjisi olarak sıralanabilir.

En genel olarak, yenilenebilir enerji kaynağı; enerji kaynağından alınan enerjiye eşit oranda veya kaynağın tükenme hızından daha çabuk bir şekilde kendini yenileyebilmesi ile tanımlanır. Örneğin, güneşten elde edilen enerji ile çalışan bir teknoloji bu enerjiyi tüketir, fakat tüketilen enerji toplam güneş enerjisinin yanında çok küçük kalır. En genel yenilenebilir enerji şekli güneşten gelendir. Bazı formlar güneş enerjisini ve rüzgâr gücünü depolar.

Yenilenebilir enerjinin; tesisler, hayvanlar ve insanlar tarafından kalıcı olarak tüketilmesi mümkün değildir. Fosil yakıtlar, çok uzun bir zaman çizelgesi göz önüne alındığında teorik olarak yenilenebilir iken, istismar edilerek kullanılması sonucu yakın gelecekte tamamen tükenme tehlikesi ile karşı karşıyadır.

Enerji Nedir?

Enerji kısaca iş yapabilme yeteneğidir. Tıpkı uzunluklar gibi skaler büyüklüktür. Toplamda 8 ana enerji çeşidi vardır. Bunlar potansiyel, kinetik, ısı, ışık, elektrik, kimyasal, nükleer ve ses enerjisidir. Unutmamamız gereken ise hiçbir enerjinin kaybolmadığıdır. Olsa olsa başka bir enerji türü olmuştur

enerji bayiliği,franchise,bayilik,

Franchise Başvuru Formu

 [contact-form-7 id=”2013″ title=”Firma Franchise Başvuru Formu”]

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.