adıyörem çiğköfte

adıyörem çiğköfte

adıyörem çiğköfte Türkiye’de sektör liderliğini korumak, kararlılığımızı sürdürmek, fark yaratarak yurtdışında da tek tercih edilen marka olmak.

MİSYONUMUZ

Sektörümüzün gereksinimleri doğrultusunda hep yeniliklerin öncüsü olmak, iş ortaklarımıza tek seferde değil, her defasında yüksek kalitede ve uygun fiyatta ürünler sunmak, satış anında ve satış sonrasında hizmetlerimizle yüzde yüz memnuniyeti sağlamak ve firmamıza olan güveni en üst seviyede tutmak..

adıyörem çiğköfte 2007 yılında Samsun’da üretime başladı.

Dayanılmaz lezzetiyle kısa sürede hızla büyüyen firmamız, 19 Mayıs 2014’te Yeni Grup çatısı altında dünyada bir ilk olan çiğ köfte üretilmek üzere dizayn edilmiş fabrikasını kurup Samsun – Ankara karayolunun 8. kilometresinde hizmete soktu.

Günlük 40 ton çiğ köfte, 500 bin adet lavaş ve özel acı sosuyla, 4 bin metrekare kapalı alanı bulunan fabrikada birbirinden ayrı bölümlerde katkısız bir şekilde üretim yapılmaktadır. Fabrika bünyesinde paketleme, soğuk hava deposu, sosyal tesisler ve ofis bölümleri bulunmaktadır.

Firmamız, Adıyörem markasıyla üretilen ayran, şalgam suyu, şam tatlısı, burma kadayıfı ve nar ekşili sosunu da bayilerinde tüketicinin beğenisine sunmaktadır.

Sağlıklı ve katkısız üretim yapmayı şirket politikası haline getiren Adıyörem, ürünlerinde bulyon, Çin tuzu gibi sağlığa zararlı hiçbir katkı maddesi kullanmamaktadır. Yüzde 100 katkısız, doğal ve organik üretim yapmaktadır. adıyörem çiğköfte

Tüm malzemeleri üretildiği yörelerden özel olarak getirilirken, Adıyörem hazırladığı ürünlerini bünyesindeki , soğutucu sistemli araçlarıyla Türkiye genelindeki yüzlerce bayisine ulaştırmaktadır. adıyörem çiğköfte

Adıyörem olarak Türkiye’nin dört bir yanına yayılmış 400’e yakın şubesiyle, müşterilerine, kaliteli, güler yüzlü ve hızlı servis sunmayı amaçlamaktadır.

Adıyörem Çiğköfteden 10. Yılında Bayilik Kampanyası

»Bayilik Ücreti, Cirodan Pay, Reklam Katkı Payı Almıyoruz.

»750 kg Ücretsiz Çiğ köfte Hediyemiz !

»455+ Bayimizle Her Geçen Gün Büyümekteyiz.

»Bedelsiz 750 Kg Çiğ Köfte, Işıklı Led Tabela, Soğutuculu Çiğköfte Dolabı ve Camekanlı Krom Çalışma Tezgahı, Tüm İç-dış Reklam Görselleri, 4 Adet Masa 12 Adet Sandalye, 5000 Adet El Broşürü, 1000’er Adet Magnet ve Kartvizit Dahil Toplam 5,990 TL

 

çiğköfte bayilik , çiğ köfte bayilik

Franchise Başvuru Formu
[contact-form-7 id=”2013″ title=”Firma Franchise Başvuru Formu”]

2 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.