Adıyamanlı Bayram Usta Çiğ Köfte

Adıyamanlı Bayram Usta Çiğ Köfte

Adıyamanlı Bayram Usta Çiğ Köfte Çiğ Köfteci Bayram Usta Ailesi olarak 2007 de amatör bir ruh ile başlayan hikayemiz bu gün siz değerli müşterilerimiz sayesinde 250 den fazla noktada hizmet veren sektör lideri, kurumsal bir ticari proje haline gelmiştir. Çiğ Köfteci Bayram Usta markasını bu noktaya getiren müşterilerimize, iş ortaklarımıza ve çalışanlarımıza bizlere bu gururu yaşattıkları için teşekkür ederiz. Bize duymuş olduğunuz güveni boşa çıkarmamak için Çiğ köfteci Bayram Usta Ailesi olarak elimizden gelen bütün gayretle çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.

İLKELERİMİZ

Adıyamanlı Bayram Usta Çiğ Köfte Ailesi olarak;

Müsterilerimizin her türlü talebini dikkate alarak işimizin her noktasında müşteri odaklı çalışmak
Çiğ köftemizin üretiminden tüketimine kadar bütün süreçlerinde kaliteli malzeme ve kaliteli ürün politikasına sahip olmak
Çiğ köftemizin kalite standartlarını ve lezzetini bütün bayilerimizde koruyarak sunmak
Çiğ Köfteci Bayram Usta markasının her unsurunu ailemizin bir parçası olarak görerek her ölçekteki yatırımcıya ve ürünlerimizi tüketen müşterilerimize fayda sağlamak
vazgeçilmez ilkelerimiz arasında yer almaktadır.

BAYİLİK PAKETLERİMİZ  Adıyamanlı Bayram Usta Çiğ Köfte
Müşterilerimizin her türlü talebini dikkate alarak işimizin her noktasında müşteri odaklı çalışmak çiğ köftemizin üretiminden tüketimine kadar bütün süreçlerinde kaliteli malzeme ve kaliteli ürün politikasına sahip olmak çiğ köftemizin kalite standartlarını ve lezzetini bütün bayilerimizde koruyarak sunmak çiğ köfteci bayram usta markasının her unsurunu ailemizin bir parçası olarak görerek her ölçekteki yatırımcıya ve ürünlerimizi tüketen müşterilerimize fayda sağlamak vazgeçilmez ilkelerimiz arasında yer almaktadır.

Bu değerle ve bu düşünceye sahip kendi işinin sahibi olmak isteyen herkese bayilik fırsatı ile arkasına değer katacak yeni değer ortakları arıyoruz. Adıyamanlı bayram usta olarak Adıyaman’ın değil tüm Türkiye’nin markası olduğumuzu ve bu markalaşma bilincine sahip değerleri aramızda görmek bizi mutlu ve güçlü kılacaktır.

İŞİNİZİN SAHİBİ OLUN

Adıyamanlı Bayram Usta Çiğ Köfte

İş kurmak denildiğinde birçok insanın aklına bayilik almak gelir çünkü insanlar bayilik almanın başarıya ulaşmanın kestirme yoludur.

Peki Adıyamanlı Bayram Usta’nın bir bayisi olmanın ne gibi avantajları olabilir?
Sorusunu duyar gibiyiz.

Adıyamanlı Bayram Usta’nın bayisi olduğunuzda başarılı olan yerleşik ve oturmuş bir konsepti şubenizi oluyor.
İstatistikler gösteriyor ki bayilerimizin çoğunluğu başarı şansı bağımsız işletme kuranlara göre daha yüksektir.
Bağımsız işletmelerin %70-80’i kritik olan kurulum ,belgelendirme, ürün tedariği , reklam tanıtım, üretim ve müşteri takibi gibi organizsyon şemasını ilk birkaç senede hayatta geçiremezken bayilerimiz %100 kurulu bir iş sahibi oluyor ve bahsi geçen zamanı para kazanarak geçiriyor.

Adıyamanlı Bayram Usta Çiğ Köfte

Franchise Başvuru Formu
[contact-form-7 id=”2013″ title=”Firma Franchise Başvuru Formu”]

1 cevap

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.