AÇI EĞİTİM KURUMLARI 2

AÇI EĞİTİM KURUMLARI

açı eğitim kurumları kurumsallaşma sürecinde Ankara Sıhhiye – Strazburg caddesindeki altı derslikten oluşan ilk şubesiyle 1993 yılında eğitim vermeye başlayan Açı Eğitim Kurumları, şu an 70’e yakın ilde 100’ün üzerinde şubesiyle binlerce öğrenciyi sınavlara hazırlıyor. 2016 yılında tüm şehirlere yayılmak isteyen Açı Eğitim Kurumları sektörün içinden geçtiği zor şartlar göz önüne alınarak eğitim girişimcilerini destekleyici franchising avantajları sunuyor. Bu doğrultuda Açı, potansiyel iş ortaklarından Franchise giriş bedeli almayacak, açılacak kurumun il, ilçe, okul ve kurs merkezi özelliklerini göz önünde bulundurarak sadece teminat senetleri ve reklam katkı payı talep edecek.

Açı Eğitim Kurumları, 23 yıllık profesyonel eğitim anlayışı ile 2016’da ortaokul, lise, kolej, etüt merkezleri ve özel eğitim kursları için ülke genelinde franchise verecek. Geçtiğimiz yıl değişim sürecinde “Açı” ismini tercih eden çok sayıda kurum oldu. Dershanelerin özel eğitim kursları ve etüt eğitim merkezlerine dönüşmeleri ile birlikte bu yılın ilk 3 ayında da 30 kurum, Açı Eğitim Kurumları’nın çatısı altında faaliyete başladı. Kuruma gelen talepler bu sayının daha da artacağını gösteriyor.

Alanında uzman öğretmenler ile öğrencileri YGS, LYS, TEOG’a hazırlayan aynı zamanda ortaokul, lise ve kolejlerinde eğitim veren Açı Eğitim Kurumları, bu yıl da tüm Türkiye’de büyümeye devam edecek. Eğitim ihtiyacının sürekli var olacağı düşünüldüğünde yapılan yatırımın 3-5 yıl içinde maliyetini çıkarması, eğitim alanını yatırımcılar için cazip kılıyor.

Açı Eğitim Kurumları, son on yılda çıkardığı TEOG, ÖSS-YGS LYS , Türkiye birincileri, Türkiye ikincileri ve Ankara birincileri ile hem öğrencilerin hem de yatırımcıların dikkatini çeken bir eğitim kurumu olmayı başardı.

TARİHÇE

Açı Eğitim Kurumları 1993 yılında Ankara’da kurulmuştur.

25 yıllık köklü bir tecrübe ile Türkiye Genelinde 135 şube ile hizmet vermektedir.

Ayrıca 170 den fazla bölgesel marka olmuş eğitim kurumuyla da çözüm ortaklığı yapmaktadır.

KURUMSAL YAPIMIZ

Açı Eğitim Kurumları kurulduğu günden itibaren eğitimde bütünleyici anlayışı gereği  disiplinli, çalışkan, özverili, alanında uzman öğretmenlerle eğitim hayatına devam etmektedir.

Açı Eğitim Kurumları her yıl yüzlerce Türkiye derecesi çıkartarak, öğrencilerin ilk tercihlerine yerleşmesini sağlamıştır.

Açı Eğitim Kurumlarını diğer eğitim kurumlarından ayıran en büyük fark ‘kitlesel başarısı’nın olmasıdır.

MİSYONUMUZ

Düşünme ve anlama becerisine sahip, özgüven, özsaygı ve sorumluluk bilinci gelişmiş, evrensel değerleri ile girişimci, üretken, yenilikçi ve mutlu bireyleri; donanımlı eğitimcilerle aydınlık yarınlara hazırlamaktadır.

VİZYONUMUZ

Sağlıklı iletişim kurabilen, sorumluluk alabilen, kendine güvenen, üretken ve gelişime açık, kendisi ve toplumuyla barışık, teknolojik yenilikleri takip eden, ülkesi için faydalı bireyler yetiştirmektir.

HEDEFLERİMİZ

Öğrencilerin niteliksel açıdan en iyi şekilde gelişmelerini sağlamak

Öğrencilere başarma inancını kazandırmak

Başarı için gereken bilgi donanımını en iyi öğretim yöntemi ile sunmak

Eğitimde ve öğretimde sürekli gelişmek

Öğrenci, veli memnuniyetini ön planda tutmak

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.