AB'BAS WAFFLE

AB’BAS WAFFLE

Şefwaff markamızın ana hedefi ülkemizde olmayan Amerikan tuzlu waffle`larını, Belçika usulü waffle`lar ile harmanlayarak, hiçbir yerde tadamıyacağınız lezzetleri değerli misafirlerimize sunmaktadır.
Amacımız öncelikle Türkiye pazarında hakkı ile sunulamayan waffle ürününü en lezzetli halde sunmak ve Güzide ülkemizin markasını dünya pazarında waffle sektöründe önde gelen markalardan biri yapmaktır.

Firmamız markamızı oluştururken titizlikle ve profesyonelce sektörde konularında uzman bir kadro oluşturarak kurumsal altyapı ve Ar-Ge çalışmalarına başladı. Ülkemizde başka hiçbir konsepte bulunmayan ve başka bir yerde tadamayacağınız yeni lezzetler yoğun çalışmaların ardından hazırlanarak siz değerli misafirlerimize sunuldu.

2015 yılında Ar-Ge faaliyetleri ve altyapı çalışmalarını tamamlayıp kurumsal kimliğimiz oluşturldu. Yatırıma başlamak için gereken doğru zaman ve doğru yer seçimi yapılarak Şefwaff 2016 yılında Novada Manavgat AVM içerisinde ilk şubesini açtı.

Şefwaff olarak yenilikçi Ar-Ge çalışmalarımız hiç bitmeden devam edecek olup, yeni ürünlerin çalışmaları bittiğinde misafirlerimizin hizmetine sunulacak ve firmamız her zaman kendini zamana göre yenileyecektir. Temel hedeflerimizden biride, Waffle kültürünü gerçek anlamda misafirlerimize sunmak, Kahve ve dünya mutfağındaki uzman kadromuzun deneyimleri ile birleştirerek vazgeçemeyeceğiniz, Waffle ve dünya mutfağı keyfini, kendimize özgü bir sunumla herkese ulaştırmaktır.
Gerekli İş Yeri Özellikleri :
Firmamız tarafından sizin için mimarlarımız tarafından mekanınıza uyarlanmış proje kapsamında inşaat ve dekorasyon uygulamasını Şefwaff standartlarında kendi profesyonel ekiplerimiz yapmaktadır. Şefwaff dekorasyon işlerini üstlenecek ve işletmenizi size “anahtar teslim” olarak verecektir. Şefwaff şubeleri korner modellerinde minimum 50 m2, konsept mekanlarda ise minimum 70 m2 bahçe ve minimum 80m2 iç mekan olmak üzere toplamda minimum 150 m2 ölçülerinde olmalıdır. Kurulum maliyeti metrekare ölçülerine göre değişkenlik göstermektedir.
Girişimcide Aranan Özellikler : Gıda Sektöründe deneyimli ve işletmenin başında durabilecek
Bayilik / Franchise Görüşmelerinin İşleyiş Sırası :
1- Sözleşme
2- Mağaza Tespiti
3- Proje
4- Tadilat (Personel Eğitimi-Mağaza hazırlığı)
5- Anahtar teslim mağaza açılışı
6- 15 günlük işletmenin başında bizzat bulunarak eksikliklerin tamamlanması ve işleyişin öğretilmesi
7- Sözleşme süresince geçerli devamlı destek süreçleri işlemektedir.
ayilik / Franchise Şartları: Şefwaff olarak verdiğimiz bilgi, deneyim , tecrübe paylaşımları sonucunda (Know-how) bir giriş bedeli talep etmekteyiz.

Firmamızın belirlediği otomasyon ve ekipman grupları standart olarak uygulanmaktadır. Tüm Franchise’ larımız üst düzey ürün kalitesi için bu standardize ekipmanlarla çalışmak zorundadırlar.

Şefwaff Şubelerinin, iş merkezlerinin ve potansiyeli olan kesimin yoğun olduğu merkezlerde ve bu merkezlere yakın bölgelerde veya müşteri yoğunluğu açısından kendini ispat etmiş AVM’lerde açılması gerekmektedir.

Franchise adaylarının kesinlikle eğitim almalarını ve özellikle de işletmelerinin başında bizzat kendilerinin ya da yine eğitim almak şartıyla akrabalık derecesi olan kişilerin durmaları gerekmektedir.
Hedef Bölgeler : Turkiye , Ortadoğu , Uzakdoğu
İsim Hakkı Bedeli : 15000 – DOLAR
Ortalama M2 Başına Kurulum Maliyeti : 1300 –
Ortalama Şube Açılış Maliyeti: 150000 – DOLAR
Ortalama Şube Kurulum Süresi : 45-60
Reklam Katılım Ücreti : yok
Gelirden Pay : %3

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.