Madamın Kahvesi Bayilik Veriyor 4

Madamın Kahvesi Bayilik Veriyor

Madam’ın Kahvesi
“Kırk kadem yoldan dahi duysam beni bi hoş eder; kavrulurken, çevrilirken rahiyası kahvenin…” demiş şair, kahvenin keyfini anlatmış, kokusu ile taçlandırmış.
Bozcaada’ya geldiğinizde, Rum Mahallesi’nden kilise tarafına doğru ilerledikçe, Madam’ın Kahvesi’nden yükselen enfes kahve kokusu saracak sizi. Murat Bey’in, 3. nesil kahve anlayışına yeni bir hava getiren Federal ile Bozcaada’yı tanıştırmasının üzerinden çok geçmemesine rağmen, Madam’ın Kahvesi şimdiden ada ziyaretçilerinin uğrak yeri olmayı başardı. Madam’ın Kahvesi’nde kahvenizi yudumlarken, hemen yanı başınızda çekilen kahve çekirdeklerinin yaydığı o büyüleyici koku ile de farklı bir deneyim yaşayacaksınız.
Doğal aromalar ile ürün geliştiren Federal’in yenilikçi tatları arasında, çiğ badem, Meksika biberi, bitter çikolata, Jalapeno ve baharatlarla elde hazırlanan şuruplarla, Federal’in spesiyal blendinden üretilen Cold Brew’i mutlaka deneyiniz.
Hayata bir bardak kahve molası vermek için Madam’ın Kahvesi’nde bekleniyorsunuz…

 

Kahvenin Eşsiz Kokusu
Madamın kavurduğu kahve kokusu tüm Rum Mahallesini sarıyor. Kahvenizi yudumlarken yanıbaşınızda kavrulan kahve kokusuyla kahve keyfinize keyif katın.
İyi Kahve İyi Çekirdekten elde edilir
Size en iyi kahveyi sunmak için en iyi çekirdekleri arıyoruz. Özenle kavurduğumuz kahveleri farklı pişirme ve demleme yöntemleri ile kahve severlere sunuyoruz.
Hangisi Favoriniz?
Madamın Türk Kahvesi, Madamın Damlasakızlı ya da değirmen taşta dövülen Madamın Dibek Kahvesi…

Madamın Kahvaltısı
Bozcaada’ya gelip Madamın Kahvaltısını tatmadan gitmeyin. Madamın sıcak çıtır pişileri, kendi yaptığı reçelleri, her gün yaptığı farklı kızartmalar ve bağımızdaki üzümlerden oluşan bu lezzetli kahvaltı keyfini Madamın Kahvesinde yaşayın.

Bozcaada madamın kahvesi en güzel adalarımızdan biri olan bozcaada dan çıkmış olup türk rum karışımı ege ürünleri ve kahveleriyle hedefi basta Türkiyede olmak üzere dünya markası olmak.
Reklam, yer seçimi,bölge koruması desteği veriyoruz.
Şartlarımız işini seven ve işinin başında duracak tercihen genç girişimcilerle yüzyüze görüşülerek karar verilecek.

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.