Navigare bu büyük moda ve tasarım geleneğini sürdürüyor 1

Navigare bu büyük moda ve tasarım geleneğini sürdürüyor

 

 

 

MALZEMELERDE
(SADECE EN İYİ, MATERYAL İLE BAŞLAMA)
Başlangıç noktası, malzemeler. Tüm malzemelerimiz, kullanım uyumu, stil ve konfor açısından en iyi performansı sağlamak için üretim gereksinimlerine göre dikkatle seçilir. Bu amaca ulaşmak için Navigare düzenli olarak üretim materyalleri üretmeye veya üretimin ihtiyaçlarına göre değiştirmesini isteyen tedarikçilerle işbirliği yapmaktadır. Düzeltmeler bile giysinin stilini ve kalitesini optimize edecek şekilde seçilir: örneğin vakum boyama işlemi, malzemenin normal prosedürlere kıyasla bozulmasını azaltır.
TASARIMDA
(İTALYANCA TATMİN EDİLEN TASARIM )
Yıllarca İtalyan tarzı denizleri geçerek dünyayı büyüledi. Navigare bu büyük moda ve tasarım geleneğini sürdürüyor. Rio Saliceto’daki İtalyan merkezimizde bulunan Stil Merkezi modellerimizin tasarımının kalbi. Burada kanıtlanmış bir deneyim ve gelişmiş grafik yazılımı ile her geçen gün yeni ürünler düşünülür ve göze çarpan tarzda giyim çizgileri sunulur.
PAKETLEMEDE
Navigare ürünleri içeride ve dışarıda güzelce detaylandırılmıştır. Ambalaj bile. Değerli malzemelerle yapılan etiketler, zarflar ve özgün ambalajlar bizim tarzımızın bir parçasıdır. Kimlik oluşturmak ve markaya değer katmak, her bir ürünü görünür kılmak ve açıkça görülür hale getirmek için yardımcı olurlar.
ÜRETİMDE
Her aşamadaki çalışmalarımızdan sorumluyuz. Ayrıca ilk elden üretim yapıyoruz: Tüm Navigare giysileri, bize ait olan fabrikalarda veya doğrudan kontrol edilen fabrikalarda üretiliyor. Firmamızın politikası, yüksek üretim standartlarına ve çeşitli safhaların toplam kontrolüne dayanmaktadır. 2006 yılından bu yana Manifattura Riese Spa uluslararası ISO 14001 standardına göre iş süreçleri için çevre sertifikası almıştır.

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.