444 Döner

444 Döner

444_donerle_doner_ozune_dondu_h3030

HAZIRMISINIZ
Franchise Sisteminin Ülkemizde Uygulanan Kötü Örnekleri Nedeniyle Biz Kar Ortaklarımızı Franchise Olarak Adlandırmamak Üzere Bir Karar Aldık. Eğer Bir Restaurantı Sahibi Olmak İstiyorsanız Siz Bizim Potansiyel Kar Ortağımızsınız Demektir.
Bizimle Aynı Yolda İlerlemek İsteyen Kar Ortağı Adayları İçin Değişik Modellerimiz Var. Bu Modellerin Ortak Noktası Öncelikle Müşteri Memnuniyetini Koruyarak İşletmecimizi Kara Geçirmektir.
Çünkü Gördük ki Ülkemizde Pek Çok Köksüz Kuruluş Franchise Adı Altında Yatırımcıları Kendilerine Kazanç Kapısı Olarak Görmektedir.
Biz Kimiz?
Yüzde Yüz Yerli Sermaye İle Kurulmuş, Hiç Bir Büyük Markaya Öykünmeyen, Kendi Kalite Standartları Üzerinde Yükselmeyi Hedefleyen Özgün Bir Markadır.
Hedeflerimiz
Kendi İş Alanında Yeni Bir Kulvar Açmıştır. Geleneksel Ürünlerin Özel Sunumu, Kalitesi ve Merkezi Sipariş Hattı Sistemiyle Ülkede Tektir.
Benzer Marka ve Firmaların Vizyonunun Çok Ötesinde, Önce Yerel Sonra Ulusal ve Sonunda Küresel Bir Marka Olma Yolunda Hedefleri Vardır.
Farklılıklarımız
Genlerimize İşlemiş Olan Temel İçgüdümüze Hitap Eder. Avcı-Toplayıcılardan Beri Ateş ve Et, Yerleşik Düzen ve Tarım Kültüründen İtibaren de Ekmek, Onbinlerce Yıldır Karnımızı Doyurmanın En Tatminkar Yolu Olmuştur.
Et – Ateş ve Ekmeği Bir Arada Sunar. Meşe ve Akçaağaç Odunlarının Alevinde Pişen Muhteşem Dönerimize, Yine Odun Ateşinde, Taş Tandırlarda ve Müşterimizin Gözü Önünde Pişirdiğimiz Tam Buğday Unu ile Hazırlanan Leziz Lavaşımız Eşlik Eder.
Bu Şekilde Sadece Damaklar için Değil, Gözler İçinde Bir Ziyafet Sunarız. Hünerli Ustalarımız Özel Ekipmanlarımızla, Restautantlarımızda Et, Ateş ve Lavaşı Adeta “Raks” Ettirir…
Neden Biz?
BİR “FAST FOOD” MARKASI MIDIR?
Fast food markası olmayı hiçbir zaman istemedik.
Hayır, bin bir emekle hazırlanmış bu eşsiz lezzetlerin alelacele tüketilmesini tercih etmeyiz. Ancak bunun yerine servisimizin hızını arttırarak, bir fast food markası tükettiğiniz zamandan daha çok vakit harcamadan, size keyifli bir yemek deneyimi yaşatabiliriz.
Bunun için mutfağımız ve sipariş hattımız ortalama bir fast food restoranından 2 kat daha hızlıdır.

Siz dönerimizin tadını alarak yavaş yavaş yiyebilin, tatlınızın, kahvenizin keyfini çıkarabilin diye; biz elimizden gelen en hızlı servisi yaparız.
Bu HIZ bizi asla bir fast food restoranı yapmaz.
Bizde her şey özenli, sağlıklı ve hızlıdır. Lezzetimizi keşfederken kullanacağınız süreye ise “paşa gönlünüz” karar verir.

BAYİLİK SİSTEMİ
444FRANCHİSE modellerimizde çok önemli bir ortak şartımız var. Bu şart bayi işletmesinin karlılığıdır.
Biz mevcut franchise sistemlerindeki “bayi kazanmasa da biz kazanalım” mantığının marklar için bir “intihar mekanizması olduğunu “ düşünüyoruz. Bu yüzden bizim işletmecimiz hep kazanmalı…
“biz, bir bitkinin yapraklarına besin ve su sağlayan kökler gibiyiz; bayiler ise bizim taç yapraklarımız. Tek bir canlıyız ve hep yeşil, hep taze yapraklarımız olsun isteriz.
Bayilik modellerimiz: bayilik verirken değişik lokasyonlar ve bayi profilleri için değişik bayilik modelleri kurmanın, tek bir bayilik modeline sadık kalmaktan çok daha rasyonel bir yaklaşım olduğunu düşünüyoruz.
CİRO PAYLAŞIMLI BAYİLİK MODELİ
Aday şubenin, yapılan potansiyel satış araştırmalarına göre tahmin edilen ilk ay cirosuyla hesaplanan P&L ‘ inde, aylık 10.000 USD ve daha fazla kar edebileceği lokasyonlar içn uygulanabilir. Aylık ciro üzerinden %8 nispetinde royalty bedeli alınır. Her yıl, yıllık ciro üzerinden %2 oranında reklam katılım bedeli tahsil edilir.
KAR PAYLAŞIMLI BAYİLİK MODELİ
Aday şubenin, yapılan potansiyel satış araştırmalarına göre tahmin edilen ilk 6 aylık, cirosuyla hesaplanan P&L ‘inde kar’a geçme sürecinin 6 aya kadar uzayabileceği lokasyonlar için uygulanabilir. Bu modelde “bayimizin kazanmadığı bir para üzerinden kar etmeme” prensibimiz nedeniyle, şube kar’a geçmeden bayimizden herhangi bir bedel talep etmeyiz. İşletme kar’a geçmeye başladığı aydan itibaren 6 ay sonra kar’ı anlaşma şartlarına göre paylaşmaya başlarız.
YATIRIM PAYLAŞIMI
Her iki bayilik modelinde de anlaşmalarımızda tesis edilecek özel şartlara göre, yatırım bayimizle birlikte paylaşımlı olarak yapılabilir. Bu paylaşım işletme başarısına inandığımız, ancak yatırım için finansal kabiliyeti sınırlı olan işletmeci adaylarına destek olabilmek amaçlıdır.
BAYİLİK SİSTEMİNDE PERSONEL VE TEDARİK ZİNCİRİ
Tedarik: işletmeyle ilgili tüm ürünler; gıda, temizlik, paketleme, akaryakıt, sarf malzemeleri vs. standartlarında onaylı tedarikçilerden, anlaşma yapılan özel iskontolu fiyatlarla; piyasa fiyatından daha ucuza temin edilir.
Personel: ’in en çok üzerinde durduğu konu, işletmecilere yetişmiş kaliteli personel temin edilmesidir. Başarı piramidinin tabanı personeldir ve kusursuz olmalıdır. İşletmecilerimizin tüm çalışanları eğitim departmanınca sağlanır. Personel eğitimi, ücretleri, kanuni giderleri vs. merkezin denetimindedir. Bu sistem sayesinde bayimizin personel istihdamında yaşayacağı muhtemel zorluklar tarafından bertaraf edilmiş olur.

Franchise Başvuru Formu

 [contact-form-7 id=”2013″ title=”Firma Franchise Başvuru Formu”]

1 cevap

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.