3D Mini Selfie

3D Mini Selfie

3D Mini Selfie

3D Mini Selfie teknolojisi 2013 yılından itibaren AR&GE çalışmalarına başlanan ve 2016 yılında kurumsal düzeyde hayata geçirilen dünyadaki ilk yaygın mobil üst düzey yüz tarama ve üç boyutlu modelleme teknolojisidir.

3 DSürekli geliştirilen 3D Mini Selfie teknolojisi Türkiye’nin en seçkin lokasyonlarında yer alan iş ortaklarımız aracılığıyla hatıralarını ve hayallerini üçüncü boyuta taşımak isteyenlere mükemmel çözümler sunmaktadır. Bayi ve müşteri memnuniyetine odaklanmış olan firmamız profesyonel kadrosu ile üç boyutlu tarama ve yazma teknolojisinin tüm imkanlarını en hızlı şekilde tüm ilgililere sunmaktadır.

Firmamız, bayilik ağına katılan girişimcilere ve üç boyutlu teknoloji ile ilgilenen yatırımcılara çok özel eğitimler ve ücretsiz danışmanlık hizmeti sunarak ülkemizin teknolojik devrimine destek olmaktadır.

Davetlileriniz ömür boyu düğününüzden bahsedecek. Onları şaşırtmaya ve hayran bırakmaya ne dersiniz? ”​

Ne kadar profesyonel olduğunu rakiplerin gördü. Şimdi bu güzel anıyı sevdiklerine de göstermelisin.

Onu dünyaya getirmek için verdiğiniz emeği gösterin

Kaptan Jack Sparrow’a rakip olmaya hazır mısın? :

“Yaşam ünitenizi süsleyerek ilk günün heyecanını her an yaşayın.”

Stresli duruşmalardan sonra sizi gülümseten bir bahaneniz olsun.

Zor şartları olan mesleğinizde, bir ödülü hak ediyorsunuz.

Size özel bir hediye

Kendi resmini çekmek anlamına gelen Selfie’nin doğuşu aslında hepimiz iyi biliyoruz. THY reklamlarının birinde Messi ve Kobe Bryant’ın birbirleriyle gezdikleri mekanlar ile birlikte kendi resimlerini çekerek birbirlerine gönderme yapıyorlardı. İşte o reklamın başlığı “Messi and Kobe Selfie Shootout” olarak geçer. Selfie’nin gelişimini de burdan başlatabiliriz. Bu akımın asıl kaynağı Türkiye’de bununla başlamıştır diyebiliriz.

İçindekiler

HAYALLERDE KALMASIN

Hayallerinizi ve anılarınızı dakikalar içinde üçüncü boyuta taşıyoruz.

3D Mini Selfie Türkiye’nin en seçkin lokasyonlarında yer alan iş ortaklarımız aracılığıyla hatıralarını ve hayallerini üçüncü boyuta taşımak isteyenlere mükemmel çözümler sunmaktadır. siz de bu seçkin lokasyonlardan biri olmak isterseniz lütfen formu doldurunuz:

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.