CEVABI ÇİĞKÖFTE

CEVABI ÇİĞKÖFTE

cevabi çiğköfte

cevabi çiğköfte Hijyen ve sadeliğin ön planda olduğu modern dekorasyonda hızlı bir self servis çiğköfte zinciriyiz. İşletmelerimizde Türk halkının misafirperver yaklaşımını koruyoruz.

MİSYONUMUZ

İlk uzun vadeli hedefimiz, çiğköfte sektörü nde Türkiye’de en iyi yönetilen ve en sağlıklı büyüyen çiğ köfte zincirini olışturarak 5 sene içerisinde tamamı kendi bünyemizde olmak üzere 50 noktaya sahip ulusal bir marka haline gelmek, franchise bayilerle birlikte 500 noktaya ulaşmak. Türkiye’de ki konumumuzu güçlendirdikten sonra yurtdışına açılarak kısmen kendi işlettiğimiz kısmen franchise olarak en az 100 noktaya ulaşmaktır.

VİZYONUMUZ

Çiğköfte sektöründe kaliteyi, hijyeni ve insan sağlığını önemseyen müşterilerin tercih ettiği bir marka olmak.

KALİTE POLİTİKAMIZ

TS EN ISO (HACCP) sistemini uygulayarak gıda güvenliğini sağlamak,

Sağlıklı ve lezzetli üretim yapmak,

Müşterilerimize beklentilerinin üzerinde hizmet sunarak Tüketici Memnuniyeti’ni artırmak,

Tüketicilerin şikayetlerini iletilmesi ve geri bildirim için şeffaf, erişilebilir, çözüm odaklı bir süreç oluşturmak,

Ayrıca, tüm üretim ve projelerimizde uygulanmakta olan Yönetim Sistemleri’mizin etkinliği Hijyen & Kalite Yönetim Departmanı‘nda görevli gıda Mühendislerimiz tarafından periyodik olarak denetlenmektedir.

Gıda ve Kalite Yönetim Sistemleri‘nin uygulamadaki etkinliğinin ölçüldüğü bu denetimlerde temel felsefe “sürekli iyileştirme” olup, denetimleri bir eğitim süreci olarak gerçekleştirilmektedir.

KATKISIZ

Cevabi Çiğköfte’yi üretirken tamamen katkısız ve doğal malzemelerle yapıyoruz. Çiğköftelerimizi hazırlarken sağlığa zararlı katkı maddesi, koruyucu, kıvam artırıcı, renklendirici ve suni tatlandırıcı ASLA kullanmıyoruz.

Bayilik Şartımız Yok!
Evet, yanlış duymadınız bayilik şartımız, bedelimiz, falan, filan yok! İster bizim konseptimizi kullanın ister kendi konseptinizi… İsterseniz de yıllarca başka firmanın bayiliğini yapmış olun bizden istediğiniz kadar ürün temin edebilirsiniz. Mevcut büfenizde, lokantanızda veya otelinizde hemen satışa başlayabilirsiniz.

CevabiÇiğköfte’nin benzersiz fiyat avantajı ve esnek koşulları sayesinde size sadece bu eşsiz tadı müşterilerinize sunmak kalıyor.

Bizde her şey esnek!
Dilediğiniz miktarda çiğköfte (1 – 5 – 10 -20 – 30 -50 kg. ) alın!

Dilediğiniz miktarda yan ürün (lavaş, marul, nar ekşisi, acı sos vs.) alın isterseniz hiç almayın!

Dilediğiniz miktarda tamamlayıcı ürün (peçete, dürüm poşeti, servis poşeti, bardak, termo-tabak, eldiven vs.) alın isterseniz hiç almayın!

Dilediğiniz miktarda pazarlama ürünü (şapka, önlük, tişört, masa örtüsü, bayrak, balon, menü vs.) alın isterseniz hiç almayın!

Dilediğiniz yerde (lokanta, otel, avm, dinlenme tesisi, çiğköfte dükkânı, büfe vs.) satış yapın!

Şayet İsterseniz…
Sizin yaptıracağınız fiyatlardan çok daha ucuza dükkân konseptinizi hazırlayabiliriz. Bu durumda Cevabi Çiğköfte’nin avantajlı bayilik imkânlarından da faydalanabilirsiniz.

Dedik ya bizde her şey esnek! Seçim ve kontrol her zaman sizde…

Cevabi Çiğköfte’nin avantajlı dünyasına adım atmak ve bu eşsiz tadı tecrübe etmek için kargo vs. masraflarını karşılamak üzere belirlediğimiz çok cüzi bir tutar karşılığında hemen bir Cevabi Çiğköte Tanışma Paketi talep edebilirsiniz.

Franchise Başvuru Formu
[contact-form-7 id=”2013″ title=”Firma Franchise Başvuru Formu”]

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.