Osmanlı Söve Dış Cephe 2

Osmanlı Söve Dış Cephe ev dekorasyon bayiliği franchise,bayilik

OSMANLI SÖVE
OSMANLI SÖVE

ev dekorasyon bayiliği franchise,bayilik Osmanlı Söve, 2006 yılında yapı sektöründe faaliyet göstermek üzere kurulmuştur. EPS Dış cephe dekorasyon ürünlerive kaplama malzemeleri üretmektedir. Sektördeki en son teknolojiler kullanılarak üretim yapan firmamız ar-ge çalışmalarıyla da sektöründaha ileri noktalara ulaşmasıiçin çalışmalarına devam etmektedir.

  • Bayilik / Franchise Şartları: Söve ve mantolama ekibine sahip olunması.
  • Hedef Bölgeler : İstanbul, İzmir, Ankara, Antalya, Kayseri, Mersin, Karaman, Sives, Mardin, Urfa, Gaziantep, Hatay, Malatya, Trabzon,

 

Söve Nedir?

Söve geçmişten günümüze kadar taş,mermer,ahşap gibi farklı malzemelerden kullanılmış olup günümüzde yoğun olarak strafor tercih edilmektedir.
Yalıtım ve bina süslermelerinde straforun tercih edilmesinin en büyük nedeni fiyat yalıtım performansının çok yüksek olması ve bunun yanı sıra lojistik,statik ve uygulama kolaylığı gibi faktörleri bir arada sunmaktadır.Cephenizde uygulanacak olan söve ebatları ne kadar büyük olurlarsa olsunlar yapıya ek bir yük bindirmediğinden yapının statiğini etkilememektedir bu nedenle precast muadili uygulamaları karkas uygulamasına gerek kalmaksızın uygulama kolaylığı sağlamakta ve sınırsız tarihi mimari çalışmalar ile yapılarınıza değer katmaktadır.

Carvel Kids

Söve Nerelerde Kullanılır?

Söve pencere balkon gibi bölümlerde doğrama etraflarında kullandığımız süsleme elmanlarıdır. Fakat piyasada tüm süsleme elemanlarına da söve denilmektedir.
Pencereler yapılarda ısı kaybının en çok olduğu yerlerden biridir. Pencere merkezlerinde yapılan söve uygulamaları ısı kayıplarını önlemede faydalı olurlar.

Söve Uygulamalarında Nelere Dikkat Etmeliyiz?

Söve uygulaması mantolama yapıldıktan sonra klasik mantolama uygulanıyorsa dekoratif aşamasından önce fugalı mantolama yapılıyorsa fugalı uygulandıktan sonra yapılmadır. bu işlem dizini yeni yapılarda oturum olacağından cephenin bir bütün olarak hareket etmesine olanak vercek ve bu sayede cephede oluşabilecek çatlaklarının önün geçilmiş olunacaktır.
İkinci önemli bir nokta ise ürünlerimizde kullandığımız Thermosiding Söve Harcı esneme kabiliyeti çimento esaslı yapıştırıcılardan fazla olduğundan dolayı ısı farklılıklarında daha fazla genleşmekte görülcektir bu nedenle ek yerlerinde çimento esaslı ürünler yerine kullanılcak olan Thermosiding Söve Harcı cephede tümüyle homojen bir yüzey elde etmemize ve kılcal çatlamaların önüne geçilmesine olanak sağlamaktadır.

franchise Başvuru Formu

 [contact-form-7 id=”2013″ title=”Firma Franchise Başvuru Formu”]

Paylaş
Franchise Borsası - Franchise Danışmanlığı Franchise veren firmaların tanıtımları, franchise alacak olan girişimcilere yardımcı veriler ve danışmanlık hizmetleri sağlıyoruz

CEVAP VER

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.