2018'de Evden Yapabileceğiniz 4 İş

2018’de Evden Yapabileceğiniz 4 İş

Ailenizle bir arada çocuklarınızla ilgilenirken evden çıkmadan bol para kazandıracak işler yapmak mümkün. Aşağıda size ailenizle beraber evden yapabileceğiniz günümüzde en revaçta olan bazı iş dallarını derledik.

1- YEMEK İŞİ

Ailenizde harika yemek yapan insanlar mı var o zaman bunu değerlendirin,en yetenekli ve lezzeti beğenilen 3,4 çeşit yemeğinizi pazarlamaya çıkabilirsiniz. Bunun için ilk yapmanız gereken yakın çevrenizdeki restaurant ve kafelerden başlamak olmalı. Yapmış olduğunuz yemeklerden örnekleri buraların sahiplerine sunun ve böylelikle pazarlama çalışmalarına başlamış olacaksınız. Çalmış olduğunuz kapıların çoğundan olumsuz cevap alacaksınız ama sakın pes etmeyin denemeye devam edin sonunda göreceksiniz ki onlarca noktaya evden yemek yapıyorsunuz.

2- MAKALE YAZIM İŞİ

Günümüz dünyasında hayat internet çevresinde dönmekte,bir çok kişi günün büyük bölümünü internet karşısında geçiriyor, bu durum da doğal olarak internet sitesi sahiplerinin sitelerini ön plana çıkarma gereği doğuruyor. Site tanıtımlarında en önemli olan kriter ise ilgilendikleri konular hakkında yeni yazıların siteye eklenmesi.Siz de tecrübeli olduğunuz konularda site sahipleri ile görüşmeler yaparak o siteye makaleler yazarak satabilirsiniz.

3- ÇEVİRMENLİK

Evde oturup hiçbir iş yapmayan ama birçok dili anadili gibi konuşan binlerce insan var, dışarıda da geliştirmiş oldukları projelerini yurtdışına açma hedefinde olan ve daha fazla demografik yapıya ulaşmaya çalışan şirket, bir tarafta bilgi diğer tarafta o bilgiye duyulan ihtiyaç, geriye kalan tek hamle bu ikiliyi birleştirmek. Bu da bir miktar çapa gerektiren bir durum, internet sitelerinden araştırmalar yaparak bu firmalara ulaşıp ihtiyaç duydukları elemanın siz olduğunu iletmeniz gerekiyor birkaç denemeden sonra inanın başarıyı yakalayacaksınız.

4- DOĞAL SABUN VE MUM ÜRÜNLERİ YAPIMI

Kısa bir eğitimden sonra evde doğal sabun ve mum ürünleri yapabilirsiniz maliyeti düşük olan bu ürünleri o dönemin revaçta karakterlerini kullanarak yaparsanız herkes tarafından tercih edileceksinizdir. Yaptığınız ürünleri de bir blog vasıtası ile insanlara tanıtabilirsiniz.

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.