2 M Enerji

2 M Enerji

2 M Enerji gelişen piyasa şartlarında, kendini sürekli yenileyerek, serbest tüketicilere indirimli elektrik tedarik hizmeti sağlamak üzere kurulmuş bir şirkettir.

Şirketimiz ETS Grubu ve Voyage Otelcilik Grubu ortaklarından Sn. Mehmet Nuri Ersoy ve enerji sektöründe uzun yıllar deneyimi olan Sn. Mehmet Yükselen tarafından yönetilmektedir.

Günümüzde işletmelerin maliyetlerinin önemli bir bölümünü elektrik faturaları oluşturmaktadır. 2M Enerji olarak biz, müşterilerimize indirimli elektrik imkanı sağlamak ve elektrik maliyetlerini azaltmak amacındayız. Enerji sektöründe yaşanan gelişmeleri yakından takip ederek siz müşterilerimizi bu yeniliklerden haberdar eder, en ucuz elektriği 2M Enerji kalitesi ile tedarik etmenizi sağlarız.

Sizin Enerjiniz, Bizim İşimiz!

Elektrik enerjisi gündelik yaşamın devamı açısından vazgeçilmezdir.

2M Enerji güçlü finansal yapısıyla, her türlü ihtiyacınıza cevap veren organizasyonuyla, tükettiğiniz elektriği üretebilecek veya tedarik edebilecek varlık ve kaynaklarıyla, elektrik enerjisi konusundaki uzmanlığı ve güvenilirliği ile tüm serbest tüketiciler için en doğru tedarikçi konumundadır.

Üretim için 2005 yılında kurulan 2M Enerji şirketimiz inşaat aşamasında, lisansı alınmış ve alınacak 150 MW yenilenebilir enerji üretim kapasitesi ve hızlı yatırım politikası ile sektörde ilerlemektedir.

Vizyonumuz
Yenilikleri takip ederek sürekli gelişen, enerji sektöründe söz sahibi, sektörün en güvenilir şirketlerinden biri olmak.

Misyonumuz
Etik değerlerden ve müşteri memnuniyeti ilkesinden asla ödün vermeden, kaliteli hizmet anlayışımızla çevreye uyumlu, sürdürülebilir enerji üretmek ve en az maliyetle siz müşterilerimizin hizmetine sunmak.

Neden Biz?

Elektrik enerjisi sektöründe “Uzmanız”
Elektrik sektöründe uzman, güvenilir ve eğitimli kadrolarımızdan oluşmuş Türkiye geneline yayılmış temsilci ağımıza güveniyoruz.

Elektrik enerjisi sektöründe 2 M Enerji olarak “Güveniliriz”
ETS grubu ve Voyage Otelcilik Grubunun markamıza sağladığı güçle elektrik tedarikinde müşterilerimizin güvencesiyiz. Yaptığımız büyük yatırımlarla ülkemizin elektrik tedarikinin yatırımcısı olarak bugünün ve yarının enerjisinin karşılanmasında her zaman varız. Portföyümüzde yer alan Eğitim, Sanayi, Sağlık, İletişim, Bilgi işlem, Turizm, Finans ve Perekende sektörlerinde faaliyet gösteren yüzlerce kurumsal müşterimize kaliteli hizmet vermeyi sürdürmekteyiz.

Elektrik enerjisi sektöründe “Sürekliyiz”
Türk elektrik sektörünün daimi oyuncusuyuz. Müşterilerimizin hayatlarında bugün de varız, yarın da olacağız. Değer yaratmaya her gün devam edeceğiz

Elektrik enerjisi sektöründe “Müşteri Odaklıyız”
Müşteri Memnuniyeti bizim için çok önemlidir. Uzman kadrolarımız tarafından hizmet alır, her türlü sorunuza cevap, sorununuza çözüm bulabilirsiniz. Önceliğimiz; müşterilerimiz ve ülkemiz için en iyisini yapmaktır.

Elektrik enerjisi sektöründe 2 M Enerji olarak “Yenilikçiyiz”
2M Enerji’li olmanın ayrıcalığını hissedebilmeniz, kaliteli ve hızlı hizmet alabilmeniz için hep araştırıyoruz. Dönemsel olarak değişebilecek ekonomik koşullar ve kullanım miktarlarınızda size en uygun tarife avantajlarını güncel şekilde sunabilecek ve kusursuz bir satış sonrası hizmet sağlayabilecek tecrübeli bir çözüm ortağıyız.

Franchise Başvuru Formu
[contact-form-7 id=”2013″ title=”Firma Franchise Başvuru Formu”]

 

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.